Forum Trek.pl Newsy Fantastyka BSG Razor - wybierz okładkę

BSG Razor - wybierz okładkę

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • GWYNBLEIDD
    Participant
    #3456

    Poznaliśmy datę premiery DVD z produkcją BSG: Razor. Film uzupełniający uniwersum Galactici pojawi się na nośniku cyfrowym 4 grudnia, nieco ponad tydzień po telewizyjnej premierze w stacji SciFi Channel. Wydawnictwo przygotowało w między czasie ciekawą zabawę dla fanów serialu - na oficjalnej stronie zapowiadającej BSG: Razor można głosować na trzy projekty okładek w jakie zaopatrzone zostanie wydanie DVD filmu.

    [more]Tak wyglądają trzy propozycje:

    A

    Dołączona grafika

    B

    Dołączona grafika

    oraz C

    Dołączona grafika

    Głosować można tutaj.[/more]

    J.L.Picard
    Participant
    #53647

    Bezapelacyjnie propozycja B

    szafa
    Participant
    #53651

    Ja zagłosowałem na A

    Pitmistrz
    Participant
    #53660

    Dla mnie A to jakieś nie_porozumienie zagłosowałem na B

    I. Thorne
    Participant
    #53664

    Tylko B.

    GWYNBLEIDD
    Participant
    #53673

    A ja wybralem wersje A 😉

    Anonymous
    Guest
    #53675

    Też B. 😛

    Barusz
    Participant
    #53688

    Jak zwyciąży c, to wszyscy będziecie mieli nietęgnie miny 😆 Ja nie głosowałem, może dlatego, że prawdopodobieństwo, że szybko stanę się właścicielem takiego pudełka jest nikłe ;)Swoją drogą, to Forbes wyglada na nim naprawdę jak by miała dwadziścia lat 😉

    Gosiek
    Participant
    #53709

    Ja bym się wahała między B a C, które wpisuje się we wzornictwo wydania drugiego sezonu i przypomina okładkę z 2.5 i z soundtracku do 2 sezonu. I raczej wybrałabym B, bo C już było. 😉

    Akeen
    Participant
    #53711

    Wybieram B

    Dalek
    Participant
    #53719

    Też sie wahałem między B a C. Wybrałem jednak C, a że sie powtarza... trudno ;P.A moim zdaniem to jakas pomyłka totalna...

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram