Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online BREAKING NEWS - Sezon 6. na Tribblu!

BREAKING NEWS - Sezon 6. na Tribblu!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
  • Author
    Posts
  • Ugand
    Participant
    #6830

    Jest to raczej nieoficjalny news, jednak z pewnością godny uwagi. 23 czerwca, we wczesnych godzinach porannych polskiego czasu, na Serwer Testowy "Tribble" wszedł bardzo oczekiwany Sezon 6!

    Więcej informacji na Oficjalnym Forum, zaś oryginalny Release Notes tu.

    Lista zmian jest tak długa, że nawet nie będę próbował jej przedstawiać, więc zachęcam do lektury!

    Melnikor
    Participant
    #105973

    No to zobaczymy co tam dla nas mają... za jakieś 12 GB patcha :/

    Anonymous
    Guest
    #105976

    u mnie tylko, 1,5 gb pobiera 😉

    Slawek
    Moderator
    #105978

    Zakładamy wspólnie jakąś prowizoryczną flotę w takim razie do testów? Pod wieczór, powiedzmy?

    Smiecho
    Participant
    #105980

    Niestety.... Wchodząc na Tribla gra mi się wykrzacza podczas logowania. Mnie zostaje chyba tylko serwer główny (Holodek)... Grrr!!!!Edit:Po restarcie sprzętu wszystko wróciło do normy. Jeśli brakuje Wam kogoś do floty na triblu, to się zgłaszam.

    master_bruce
    Participant
    #105984

    jak tam wejść na tego tribbla?? 🙁

    Losstarot
    Participant
    #105985

    jak tam wejść na tego tribbla?? 🙁

    https://my.perfectworld.com/sto?going_to=ht...ty/tribble-test

    Tu się zapisujesz do Tribla, potem po odpaleniu launchera będziesz miał możliwość wyboru serwera normalnego (holodeck), lub trible'a.

    Zakładamy tam flotę ? ... w sumie to myślałem że już zdążycie założyć zanim się dołączę 😀

    Smiecho
    Participant
    #105986

    1. Logujesz się na stronie http://sto.perfectworld.com/ (user i hasło jak do gry)

    2. Klikasz na "My account" do góry strony

    3. Jeśli nie masz dojścia do serwera "Tribble", to gdzieś powinna być tak opcja. Podejrzewam, że mniej więcej w połowie strony pod hasłem "Profile".

    4. Jeśli masz dojście do ww. serwera, to widzisz opcję "Character Transfer". Klikasz ją - dzięki temu swoją postać ze zwykłego serwera przenosisz na serwer testowy.

    5. Uruchamiasz grę i w launcherze dostajesz możliwość wyboru serwera.

    Nie jestem pewien punktu 3 - kiedyś ta strona wyglądała inaczej i nie wiem na 100%, jak teraz to teraz wygląda (już mam dojście do Tribla i nie mam, jak tego sprawdzić). Ale jest duża szansa, że właśnie tak. 🙂

    master_bruce
    Participant
    #105987

    dzięki, z tego co jest tam napisane, to za dwie godziny tam będę 🙂

    master_bruce
    Participant
    #105990

    o fak 6GB....

    Kwiat_W
    Participant
    #105998

    6GB do spatchowania, a nie do ściągnięcia. Klient gry kopiuje odpowiednie pliki z normalnej instalki do osobnego folderu i patchuje tylko te, które uległy zmianie w testowanym patchu. Również z internetu pobiera tylko to czego potrzebuje, nie wiem czy jest to, jak ktoś wyżej napisał, 1,5 GB, ale na pewno jest to dużo, dużo mniej niż 6GB. U mnie, na łączu 16Mb, patchowanie zajęło kilka minut.

    Lafiel
    Participant
    #106027

    Mnie ściąga z neta ok 1,3 GB :)Tak btw - czy da radę wyrzucić katalog z testowym klientem z dysku a potem jak sezon 6 wejdzie na live server i jak będę chciała znowu coś sprawdzić na test serverze to tak jak mówicie gra nie będzie od nowa pobierała test klienta tylko "różnice" pomiędzy klientem live a testowym (a że live będzie np już sezonem 6 to nie będzie tego dużo)?

    Kwiat_W
    Participant
    #106034

    Folder z testowym klientem możesz spokojnie usunąć i ściągnąć ponownie później. Czy to będzie "mało" nie jestem wstanie zagwarantować, nigdy nie wiadomo co oni potem wrzuca na testowy. Jeśli chcesz mieć mniej do ściągania używaj serwera redshirt, tez jest testowy, ale używany do testowania mniejszych patchy, więc teoretycznie powinno być mnie do pobrania.

    master_bruce
    Participant
    #106044

    no dobra, jak już udało mi się dostać na tego tribla, to mam na dole takie coś:Live (Holodeck) Public Test (Tribble) Redshirto co chodzi??i jak mogę kontunuowac wcześniejszą "normalną" grę??

    Losstarot
    Participant
    #106045

    no dobra, jak już udało mi się dostać na tego tribla, to mam na dole takie coś:

    Live (Holodeck) Public Test (Tribble) Redshirt

    o co chodzi??

    i jak mogę kontunuowac wcześniejszą "normalną" grę??

    Live (Holodeck) to normalna gra

    Public Test (Tribble) to otwarte testy

    Redshirt to chyba zamknięte testy

    wybierasz któreś i ENGAGE

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram