Forum Trek.pl Newsy Star Trek Brazylijskie spojlery i zwiastun "Into Darkness" dla dzieci

Brazylijskie spojlery i zwiastun "Into Darkness" dla dzieci

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Mordah
  Participant
  #7263

  Po ostatniej dłuższej chwili ciszy wokół nowego Star Treka mamy trochę wycieków na temat najnowszego filmu Abramsa. W Brazylii odbył się pokaz prasowy, na którym pokazano 38 minut filmu (głównie z początku) i natychmiast w sieci pojawiły się szczegóły fabuły.

  [more]Uwaga spojlery!

  Pierwszą ciekawą rzeczą jest to, że została zamieniona kolejność scen otwierających film. Według tego co pokazano w Brazylii film zaczyna się teraz na Nibru, a dopiero potem mamy scenę ze szpitalem i Harrisonemi.

  Jednak najważniejsze i najciekawsze jest chyba to, że Kirk traci fotel kapitana Enterprise w wyniku pogwałcenia Pierwszej Dyrektywy i zostaje pierwszym oficerem Pike'a, a Spock zostaje przeniesiony na inny statek.

  Więcej spojlerów można zobaczyć tutaj.

  Poza spojlerami pojawiła się również informacja, że w ten weekend pojawi się nowy trailer który będzie puszczany przed filmem "Oz Wielki i Potężny" i ma być on kierowany głównie do młodszej widowni. Na szczęście pojawi się również "dorosły" trailer, dłuższy i z nowymi scenami, który będzie puszczany przed "GI Joe: Odwet". Oczywiście jak tylko oba trailery będą dostępne, to je Wam pokażemy.

  Źródło: Trekmovie.com

  [/more]

  perekel
  Participant
  #110896

  Robi się coraz ciekawiej. 🙂

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram