Forum Fantastyka Star Trek Borg vs Borg ???

Borg vs Borg ???

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
  • Author
    Posts
  • Borg
    Participant
    #1892

    http://www.avatar.friko.pl/gal%20statki_pl...ig/image062.jpg

    Mam pytanie

    Co to za sytuacja

    Czy mi się zdaje czy 2 statki Borg walczą z sobą

    Skąd pochodzi ta scena

    Może byc streszczenie odcinka

    Pozdrawiam

    Vashar
    Participant
    #13604

    http://www.avatar.friko.pl/gal%20statki_pl...ig/image062.jpg

    Mam pytanie

    Co to za sytuacja

    Czy mi się zdaje czy 2 statki Borg walczą z sobą

    Skąd pochodzi ta scena

    Może byc streszczenie odcinka

    Pozdrawiam

    Ta scena jest z Voyagera... 7 sezon... wygląda na odcinek Unimatrix Zero part II 😉

    Czy walczą..... cóż.. jeśli moje podejrzenia są słuszne to to może być spoiler... 😉

    http://www.startrek.pl/episodes.php?op=Opis&epid=601 <--- opis odcinka 😉

    Liranna
    Participant
    #13605

    Dokładnie wygląda mi to na ten odcinek, akurat wczoraj go oglądałam. Jeśli chcesz dokładnie wiedzieć o co chodzi to obejrzyj. Warto.

    Borg
    Participant
    #13611

    Dziękuje bardzoA tak przy okazjiPodzieliłby się ktoś wiedzą z jakiego ftp mógłbym ten odcinek ściągnąc, niestety ja takowgo nie znalazłem 🙁

    Liranna
    Participant
    #13613

    Mam na płycie, możemy sie dogadać.

    tolo
    Participant
    #14455

    A dlaczego to Borg walczył z Borgiem?

    Liranna
    Participant
    #14462

    Tolo: Link do streszczenia został podany wyżej. Możesz tam przeczytać, ale lepiej obejrzec. Tu Ci nie powiem, bo są jeszcze osoby, które tego nie znają, a spoilerować nie chcę.

    tolo
    Participant
    #14470

    Dzięki. Na pewno skorzystam.

    lepton
    Participant
    #17109

    Zastanawia mnie jedno. Jeśli borg jest takim rozwinętym gatunkiem to dlaczego jego kolektyw nie strzela ❓ Może dlatgo że opór nie ma sensu jak to oni mówią ❓

    Kronos
    Participant
    #17117

    He he zapewne masz racje............... ale głównie chodzi o to że strzelanie jest dla Kolektywu mało wydajne. Oni wolą zasymilować atakowaną istotę niż ją zastrzelić. Z trupa nie ma pożytku a tak ładniutki nowy dron 😉 . Dlatego przy takiej taktyce osobiste pola siłowe chroniące przed ogniem przeciwnika są o wiele bardziej skuteczne.............. i wtedy......Resistance is Futile.... 😈

    hipcio_lukutus
    Participant
    #17131

    Nie pamietam dokladnie ale osłony osobiste dronow chyba nie zatrzymują ataków bronią białą więc resistance is not futile 😀 przynajmniej w starciu borg - klingon 😕

    Krusty
    Participant
    #17156

    Nie w przypadku starcia Borg vs. Klingon na pewno resistance is futile 😈 .

    Kronos
    Participant
    #17175

    Nie w przypadku starcia Borg vs. Klingon na pewno  resistance is futile  😈 .

    Krusty ale zapomnialeś dodać że dla Borga 😈

    Zeal
    Participant
    #17202

    ...co bardzo ładnie było pokazane w "FC" - Worf kontra Borg na talerzu deflektora...Swoją drogą po doświadczeniach zebranych przez Pikusia i jego załogę Gwiezdna Flota powinna chyba rozważyć wprowadzenie na stan uzbrojenia kilkunastu egzemplarzy starej, poczciwej broni palnej. He, Riker + AK-74...

    Coen
    Participant
    #17209

    Jeśli dobrze pamietam to w Unimatrix 0 betleH był na poczatku jedyna urzyrteczna strzepy 😛

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram