Bonus na zakończenie lata

Viewing 5 posts - 31 through 35 (of 35 total)
  • Author
    Posts
  • galaxar7
    Participant
    #118450

    niestety ale ku mojemu zdziwieniu te czerwone szlaczki tutaj mi sie nie pojawiają wiec nie wiem kiedy robie błedy.

    bdzigost
    Participant
    #118452

    Jak chcesz bardzo szybko awansować, to daruj sobie misje fabularne i lataj patrole. Podlatujesz do jakiejś gwiazdy i wybierasz patrol/approach lub coś w tym stylu. Misja krótka, zwykle polegająca na wybiciu wroga, daje tyle samo xp co misja fabularna a trwa kilka minut. Jak przy układzie nic się nie pojawia, to lecisz dalej.

    galaxar7
    Participant
    #118453

    robiłem przez 2 dni fabułe, Doffy, skirmish, patrole.i mam tylko 23 lev. pve nie robie bo trzeba do tego teama

    domirex
    Participant
    #118454

    robiłem przez 2 dni fabułe, Doffy, skirmish, patrole.i mam tylko 23 lev. pve nie robie bo trzeba do tego teama

    Do pve dobiera ci losowy team jak wejdziesz w zakładkę quick play. Dalsze posty machnij w odpowiednim do tego temacie, bo zrobiliśmy off top.

    I. Thorne
    Participant
    #118455

    Ja nie bede wypowiadal sie na temat jakosci pisowni polskich nastolatkow...

     

    Ale mam inne pytania.

     

    1. Co to sa zeni?

    2. Co to jest event borgowy?

    3. Jak mozna pokasowac gracza?

     

    Galaxarze7, w grze istnieje chat. Mozesz na nim pisac i sie pytac. Ale co lepsze (bo raczej patrzac po pisowni nie wyobrazam sobie jak bedziesz sie pytac ludzi po angielsku, skoro polski jest na takim poziomie) mozesz podlaczyc sie do kanalu. STOnline.pl, gdzie siedza polscy gracze (m. in. i ja) i na pewno pomoga jak zrozumieja o co sie pytasz.

Viewing 5 posts - 31 through 35 (of 35 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram