Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Bohaterowie na Woronicza ;)

Bohaterowie na Woronicza ;)

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • Barusz
    Participant
    #3169

    Portal medialink.pl (piąty akapit od góry) potwierdził krążące od jakiegoś czasu po internecie plotki jakoby na przełomie marca i kwietnia bieżącego roku TVP1 miała zamiar rozpocząć nadawanie kolejnego głośnego serialu spod znaku SF. "Heroes" ma według tych informacji zająć miejsce Lost i 4400 w czwartkowym paśmie rozpoczynającym się po 20.00.

    Dalek
    Participant
    #48765

    Myślę, że serial nie odniesie sukcesu. Gospodynie domowe nie będą oglądać "takiej głupoty dla dzieci". O ile jeszcze 4400 to w dużej mierze obyczajówka, to Heroes to już fantastyka pełną gębą.

    Barusz
    Participant
    #48772

    Ja wiem, wszystkie te sceny dziewczyny i chłopaka opiekującego się jej ojcem, czy wątek wyborów do samorządu szkolnego 😉 Obyczajówka pełną gębą ;)Dla mnie najbardziej charakterystyczne w "Heroes" jest wielkomiejskie życie - zatłoczone metro, brudny publiczny szpital, ciasne taksówki 😉

    Piotr
    Keymaster
    #49432

    Dzis przypomnialem sobie o tym newsie i... nic, ani sladu Heroes. Czyzby to jednak byla plotka?

    Barusz
    Participant
    #50088

    No, właśnie sam nie wiem 😕 Przykro mi, jeżeli wprowadziłem kogoś w błąd lub "narobiłem smaku"... Może będzie po wakacjach?

    Dalek
    Participant
    #50089

    Spokojnie będzie 17 maja. Polski tytuł Herosi.

    http://program.tvp.pl/1,19,000000.html

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram