Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa BitTorrent

BitTorrent

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • O`mus
  Participant
  #2033

  Mam prośbę. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak zwiększyć download w programie BitTorrent (jeśli jest to możliwe). Używam wersji 3.2.1b CVS (experimental).Gdy ustawie na DSL cable low to mam download 1-3, a inni porównywalny upload. Gdy dam na DSL cable fast to jest różnica taka iż mam download 1-3, a inni upload 2-10. Czy można to jakoś zmienić?

  Reyden
  Participant
  #17713

  wystarczy sciągać torenty z duża iloscia źródeł , na http://www.suprnova.org oraz http://www.torrentz.com masz linki do ST ; min. ilosc zródeł to gdzieś 5 seedsów i 15-20 peersów , im wiecej tym lepiej i szybciej ; dużo też zależy od tego czy masz łącze dla siebie czy jesteś w LANIE

  Gosiek
  Participant
  #17720

  Teoria mówi, że im więcej łacza udostępniasz, tym szybciej sam powinieneś ściągać. Niestety to tylko teoria. 👿

  Ja na tym samym kliencie (BT 3.2.1b CVS experimental) mam następujące ustawienia: dialup/isdn - upload rate 6 kB/s (max można dać 8 ) a max uploads 2 (może być 3). Transfery przy takich ustawieniach mam przeważnie w górnych granicach możliwości łącza, czyli ok 55-62 kB/s. Oczywiście przy dosyć popularnych plikach. Przy tych mniej "chodliwych" download około 10-20 kB/s.

  Gdybyś chciał poczytać o torrencie to TU jest trochę informacji i przydatnych linków.

  O`mus
  Participant
  #17959

  A czy ktoś zna inne strony z plikami Torentowymi poza http://www.torrent.prv.pl/ (który jest zablokowany) lub http://www.suprnova.org/ ?

  A tak przy okazji czy jak ściągałem plik (mam go z 46%) i nagle szanowna strona http://www.suprnova.org/ przestała udostępniać skrypt .torrent, i w związku z tym nie da się go ciągnąć, to czy jest na to jakaś rada?

  Reyden
  Participant
  #17961

  strony z torrentami :

  http://www.torrentz.com

  http://www.torrent.org.pl

  tutaj jest spis stron z torentami :

  http://www.searchengines.pl/phpbb203/index...showtopic=11950 , masz tam jakieś 20-30 adresów

  O`mus
  Participant
  #17975

  Dzięki za to i wcześniejsze.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram