Forum Fantastyka Gry Gry Star Trek Birth of the Federation

Birth of the Federation

Viewing 9 posts - 31 through 39 (of 39 total)
  • Author
    Participant

NIestety tak... Kiedyś kiedy już byłem na dobrej drodze do zajęcia galaktyki Federacją, wpadł borg i było game over 🙁

fluor
    Keymaster

I tak powinno być ;)A swoją drogą, czy ktoś zna/pamięta nazwę klona BotF tylko robionego bardziej współcześnie i zdaje się, że na licencji opensource?

MCPSI
    Participant

I tak powinno być 😉

A swoją drogą, czy ktoś zna/pamięta nazwę klona BotF tylko robionego bardziej współcześnie i zdaje się, że na licencji opensource?

chyba chodzi o te tytuły

"Star Trek Supremacy" i "Birth of the Empires"

tylko ze na razie są to bardzo wstępne wersje 😥 pierwszy tytul jest calkowice robiony od zera, natomiast drugi opiera sie na fundametach orginalnego Botf-a.

ale po co wam cos nowego, jak stary Botf + dobry mod zapewnia zabawe na kilka dni.

Wracając do Borga to trzeba na swoją strone przeciągnąc EDO i potem czekac az borg wytnie wszystkich graczy, zawsze to jakies zwyciestwo 😎 (to sie odnosi do orginalnego Botf-a).

Cammeron Archer
    Participant

Supremacy znam... Jeżeli jest ktoś zainteresowany 😉 Oto link do tegoż dzieła. Na razie to tylko prerelease beta.

http://www.botf2.star-trek-games.com/viewt...356&start=0

Slawek
    Moderator

ale po co wam cos nowego, jak stary Botf + dobry mod zapewnia zabawe na kilka dni.

Na wielu komputerach, niezależnie od parametrów, gra zaczyna mocno spowalniać/przycinać wraz z kolejnymi turami. U mnie około 200 musiałem czekać kilka sekund aby zaznaczyć jednostkę i wysłać ją do innego sektora.

No chyba, że ja o czymś nie wiem i jest na to jakiś sposób?

MCPSI
    Participant

[/quote]Na wielu komputerach, niezależnie od parametrów, gra zaczyna mocno spowalniać/przycinać wraz z kolejnymi turami. U mnie około 200 musiałem czekać kilka sekund aby zaznaczyć jednostkę i wysłać ją do innego sektora.No chyba, że ja o czymś nie wiem i jest na to jakiś sposób?[/quote]To już stare dzieje od kiedy pokazal sie patch 1.02

Slawek
    Moderator

Two patches were released to fix a series of problems with the program, including memory leaks. Bugs causing slowdowns later on in the game have not been patched. Due to the closure of Microprose, the game's producer, the remaining bugs are unlikely to be fixed.

MCPSI
    Participant

Two patches were released to fix a series of problems with the program, including memory leaks. Bugs causing slowdowns later on in the game have not been patched. Due to the closure of Microprose, the game's producer, the remaining bugs are unlikely to be fixed.

Mi chodzi normalnie, jedynie przycina jak mam bitwe w ktorej bierze udzial okolo 100 statkow, bo nim przeliczy wszystko to kilka sekund mija, teraz obecnie jestem na 342 turze 😎

ALE ja instaluje patcha zmodyfikowanego przez niejakiego JOKERA (jak ktos zainteresowany to moge na maila poslac), poza tym polecam patch HADES 3D (gra wtedy wykorzystuje 3DFX

i modele statkow wygladaja wtedy naprawde dobrze).

Cammeron Archer
    Participant

W razie co... Mam dalej link do strony z któej pobierałem wszystkie nieoficjalne patche.

http://www.startrek-gamers.com/downloads/i...load&id=417

Viewing 9 posts - 31 through 39 (of 39 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram