Forum Fantastyka Gry Gry Star Trek Birth of the Federation

Birth of the Federation

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 39 total)
  • Author
    Participant

Ja grałam w BoF na XP-ku bez żadnych problemów i nie musiałam doinstalowywać patchy ani żadnych innych cudów. A sama gra jest świetna i baaardzo wciągająca - dla miłośników strategii rzecz obowiązkowa. Piotr - nie zastanawiaj się ani chwili tylko ściągaj i graj, w razie czego mogę się podzielić swoją kopią. 😉

Hivision
    Participant

Pod 98 działa bez większego ale. Nie sprawdzałem na innych systemach. Zdarza się jej jednak czasami wyskoczyc do windowsa.

Domko
    Participant

Patche do BoTF są do zdobycia w Internecie. Widziałem patch umożliwiający grę w Windows XP m.in. na stronie http://www.armadafleetcommand.com/botf/.

Pod Win98 jednak działa bez zarzutu.

A skoro ten temat dotyczy ogólnie Birth of Federation, to ja mam pytanie. Czy da się jakoś pogrupować posiadane statki, bo na razie, gdy je gdzieś wysyłam, to muszę każdemu z osobna wydać taki rozkaz, nawet gdy są tej samej klasy. Ktoś zna odpowiedź na to pytanie?

EDIT:

Naszło mnie jeszcze jedno pytanie - czy można grać w Birth of The Federation w kilku graczy na jednym komputerze? A jeśli nie, to czy są jakieś przeróbki/mody umożliwiające to?

Saandman
    Participant

Witam wszystkich!

Mam prośbe gdzie moge załatwić gre strategiczną Birth of Federation? Prosze o pomoc.

Druga prosba to czy sa jakies nowsze strategie w tym klimacie nie chodzi mi o rts czyli armade, czy sa jeszcze jakies straateie turowe lub cos podobnego????

Dziekuje

Saandman

Moderator: sugeruję na przyszłość przejrzeć forum przed napisaniem nowego tematu - wystarczyło chwilę poszukać i można było znaleźć ten topic, w którym właśnie się znajdujemy i który jest poświęcony dyskusjom o BotF. A temat o poszukiwaniu gry został z nim połączony.

Piotr
    Keymaster

Saandman, jesli czegos szukasz, zawsze zaczynaj od topicu 'Wymiana...' w Mesie. Tam na pewno cos znajdziesz.Co do gier... BOTF jest chyba jedyna tego typu gra trekowa. Planowane jest wydanie drugiej czesci, ale poza tym gier turowych treker raczej nie znajdzie. Ciezkie jest zycie stratega. ;>

Zarathos
    Participant

Nie jestem na 100% pewien, ale najprawdopodobnij istnieje mod ST do gry Pacific General (albo Fantasy General)

Pitmistrz
    Participant

Postanowiłem ożywić tego trupa i coś napisać a raczej zadać pytanie.Czy istnieje spolszczenie do tej gierki bo mój kuzyn ściągnął i mówi że jest po angielsku a on z angielskim nie bardzo.Sam jeszcze nie grałem ale może dzisiaj w nocy znajdę czas.:)Proszę o pomoc

Piotr
    Keymaster

W takim razie wspolczuje z powodu nieprzespanej nocy - calej. 😉 BOTF wciaga jak chodzenie po bagnach. Ale niestety polskiej wersji nie ma, z tego co wiem.

Pitmistrz
    Participant

Szkoda wyślę Tomkowi wyrazy współczucia za noc spędzoną ze słownikiem w dłoni.:D

MCPSI
    Participant

WitamBOTF RULZZZZZZgram już z jakieś 8 lat i nadal w to gram, chyba jestem uzależniony, po nocach mi się śnią romskie ptaszyny rozwalające jakieś fedkowe outposty.

Piotr
    Keymaster

No to juz jest maniactwo. 😉 Ale nie zebym potepial. 😉

Cammeron Archer
    Participant

No popatrz... A u mnie Romki padają, gdyż zdradliwe spiczastouchy nie mają szans w honorowej bitwie z Klingonami 😉

MCPSI
    Participant

A co Klingoni wiedzą o honorowej walce skoro tez używają cloaking device.Na pewno chowają się przed Ferengi 😆

Cammeron Archer
    Participant

Ferengi... Phi... Czy mówimy o tych Ferengi co to mecze reprezentacji w kosmiczną piłkę nożną wygrywają po przekupieniu sędziego... 😛 To już Kardasjanie są groźniejsi...

MCPSI
    Participant

Niestety jest tylko jedna rasa która sprawia najwięcej problemów "Nie prześcigniecie ich, nie zniszczycie. Jeśli uszkodzicie ich okręt, przetrwa to co najistotniejsze. Zregenerują się i ruszą za wami. Są nieustępliwi." - Q... i wszystko jasne 🙁

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 39 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram