Forum Fantastyka Gry Gry Star Trek Birth of the Federation

Birth of the Federation

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 39 total)
  • Author
    Posts
  • Domko
    Participant
    #2089

    Nie wiecie skąd można zdobyć grę Star Trek Birth of the Federation? Szukam jej już od ładnych paru lat i nie mogę jej nigdzie zdobyć.

    Reyden
    Participant
    #19152

    poszukaj gry na DC lub Ed2k ( emule & edonkey ) , ew. ktoś z forumowiczów moze ma .

    Domko
    Participant
    #19157

    To jak ktoś z forumowiczów z okolic Krakowa ma to niech da znać...

    fluor
    Keymaster
    #19164

    Wchodzę być może w kompetencje któregoś z czepialskich Moderatorów, ale chciałbym zauważyć, że w Mesie jest już odpowiedni topic do wymiany gier: http://list.gwflota.com/~tss2/forum_bb/vie...topic.php?t=171 .

    Powinieneś tam odnaleźć kogoś kto ma interesującą ciebie grę (np mnie 😉 ).

    Pawson
    Participant
    #19365

    A propos czy ma ktos instrukcje do tej gry...niestety mam ją bez instrukcji, a jest ona konieczna...nie mam doświadczenia w tego typu grach...

    Gosiek
    Participant
    #19381

    Co do instrukcji, to w moim wydaniu na płytce znajduje się zrobiony w pdf tutorial przedstawiający podstawowe zasady gry i opisujący co i jak trzeba robić. Stanowi on swego rodzaju uzupełnienie do misji treningowych. Poszukaj go, a jeżeli nie znajdziesz to zapraszam na priv, mogę wysłać. 8)

    Pawson
    Participant
    #19481

    Dzięki znalazłe zwracałem na niego uwagi hehe

    Pozdrawiam @ll 🙂

    Hivision
    Participant
    #19762

    Domko nie mieszkam koło Krakowa ale mam te gre. Jak jesteś zainteresowany to priv.

    Reyden
    Participant
    #19986

    Dla zaintereowanych ST:Birth of the Federation jak i kilka innych gier pojawiło się na http://www.suprnova.org , całkiem sporo źródeł ,

    Oto pełna lista gier znajdujacych się na suprnovej :

    Star Fleet Command	Star Trek - Birth of the Federation Star Trek - Dominion Wars	Star Trek - DSN The Fallen	Star Trek - Ship Creator Warp 2	Star Trek - Starfleet Academy (1 of 5)	Star Trek - Starfleet Academy (2 of 5)	Star Trek - Starfleet Academy (3 of 5)	Star Trek - Starfleet Command 3 - Star Trek Armada 2 Star Trek Bridge Commander	Star Trek Captains Chair Star Trek Elite Force 1Star Trek Elite Force 2
    Domko
    Participant
    #20064

    Jako autor tematu uważam go za zamknięty, gdyż mam już grę Birth of Federation.Dziękuję za sugestie, a w szczególności Hivision za oferowanie możliwości wymiany i dla Reydena za poinformowanie, gdzie gra jest do ściągnięcia (i właśnie stąd ją mam 🙂 ).

    Piotr
    Keymaster
    #20065

    Na wszelki wypadek temat pozostanie otwarty, a nuz ktos bedzie chcial o cos jeszcze zapytac. 😉

    Slawek
    Moderator
    #20066

    To ja proponuje usunąć z tematu "Poszukiwany" i wtedy będzie topic w którym będzie można dyskutować o grze.

    Piotr
    Keymaster
    #20090

    Gotowe. 🙂 To dobry pomysl, tylko ciekawe czy wypali. Bo jak widac wszyscy, ktorzy sciagali ta gre najwyrazniej nie moga sie od niej oderwac. 😉 W sumie sam w to jeszcze nie gralem, nie obraze sie jak ktos mnie do tego zacheci. ;>

    Slawek
    Moderator
    #20091

    Mówisz, że lubisz strategie (np. Civilisation) a w to nie grałeś? Wstyd Piotrze :P. Naprawdę, grę polecam - jest świetna.

    Piotr
    Keymaster
    #20092

    Ciiicho, wiem ze wstyd... 😉 Po prostu nie mialem okazji zeby ja dorwac. To juz dosc stara gra - czy sa problemy z jej uruchomieniem? Ktos probowal na XP? Potrzebne sa jakies patche czy cos?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 39 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram