Big Bang Theory

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 65 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #92504

    Planowałem tylko post tutaj, nie newsa. 🙂 Dzięki, wyręczyłeś mnie. Ale w sumie nie rozumiem o co to wielkie halo, oczywiste było, że Sheldon dostanie Emmy - przecież to Sheldon. ;>

    #92505

    Nobody can beat Sheldon...

    The D
    Participant
    #92508

    Kripke, Leslie Winkle, Wheaton... mam wyliczać dalej? 😀

    Piotr
    Keymaster
    #92513

    Wheaton oszukiwał! ;P

    Diabeu
    Participant
    #93534

    Mega pozytywny serial, jedynie trochę gorsze chwile miał podczas 3ego sezonu, było tam parę nudnych odcinków, ale SHELDON zawsze dawał radę i to on głównie ciągnie ten serial.Teraz zaczął się 4ty sezon i jak narazie daje radę.

    Match
    Participant
    #93610

    W najnowszym 04x04 w fantazjach Howarda pojawiają się Katee Sackhoff i... George Takei 😀

    Diabeu
    Participant
    #93611

    No i oczywiście wyrecytował swoje słynne:"Lay the course!!!"Zniszczyło mnie to 😀

    kotek
    Participant
    #94088

    Ja oczywiscie nie pamietam numerow odcinkow i sezonow, ale bardzo mi sie podobal odcinek jak grali w szachy! No i swietny byl bozonarodzeniowy 🙂 Ktos ogladal moze?

    Piotr
    Keymaster
    #94304

    Ostatni odcinek był bezcenny dla trekerów. Gorn był wyśmienity, ale Penny dyskutująca o kobayashi maru ("Kirk cheated!") - boskie. ;>

    Match
    Participant
    #94318

    Łaaa, a ja - naczelny kapłan kultu Big Banga jeszcze tego nie widziałem!Obiecuję poprawę do wieczora :Pbtw:opanowałem rock-paper-scissors-lizard-Spock

    The D
    Participant
    #96853

    Do osobistości mających epizod w serialu dołączył LeVar Burton, dla odmiany zagrał samego siebie, a nie kolejną fantazję Howarda 😉

    Jamjumetley
    Participant
    #96855

    Jakiś wielki występ to nie był 😉 Obstawiamy kto następny. Może David Hewlett (Rodney ze Stargate: Atlanis)?

    Diabeu
    Participant
    #96867

    Patrick Stewart!m/A 2 ostatnie odcinki faktycznie śmieszne.

    Piotr
    Keymaster
    #97294

    Trzy słowa: "Sheldon, WoW, hacker" - bezcenne. A gdy myślałem, że lepiej być nie może, zobaczyłem bat'leth. ;>

    Elvenking
    Participant
    #97460

    Faktycznie, to był dobry odcinek :DZa to ostatni skupiający się na Howardzie i Bernadette oraz badaniach Amy i Sheldona jakiś taki nijaki.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 65 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram