Big Bang Theory

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 65 total)
  • Author
    Keymaster

Nie raz już rozmawialiśmy na temat tego serialu, w różnych miejscach, zazwyczaj w newsach. Osobny topic nie wydaje się więc złym pomysłem. ;)TBBT to serial pełen nawiązań do przeróżnych sci-fi. Dla fana ST czy BSG to cotygodniowa dawka wybuchów śmiechu - jak nie jesteśmy świadkami gry w klingońskie słówka, to Sheldon raczy nas cylońskimi tostami. 😉 Nie wiem czy oglądaliście już ostatni odcinek (3x15), ale najbardziej geekowaty bohater serialu znów się popisał. Według mnie był to jeden z lepszych momentów. Sheldon podczas podróży samochodem wymyślił nową grę - w zdrajców. ;> Obok Judasza i oczywiście Leonarda, z którym był skłócony, podał decydenta wytwórni Fox odpowiedzialnego za kasację Firefly. Jak dla mnie - bezcenne. ;>

cinus
    Participant

Sheldon wymiata. Całokształtowo wręcz. Mnie rozbroiła scenka, gdy Leonard dostał tackę ze sztućcami, by po chwili zorientować się, że to 30 sztuk srebra 😎 Nie wspominając już o Kothrapalim (hindusie) w finalnej scence 😀 Kosmos.

Bartas
    Participant

Ten serial jest świetny 🙂 Mnie totalnie rozłożyło jak Leonard miał dziewczynę z zawodu lekarza i Sheldon stwierdził, że oni muszą być razem bo Leonard to Kirk, Sheldon to Spock i wreszcie znaleźli (w postaci dziewczyny Leonarda) McCoya 🙂 No i gra w kamień, papier, nożyce, jaszczurka, Spock 😉

Piotr
    Keymaster

Kto oglądał ostatni odcinek? Penny cytująca Yodę - świadomie! Jej postać ewoluuje lepiej niż większość bohaterów Entka. ;P Jedna z perełek odcinka - Sheldon robiący mind meld z kulą do kręgli. ;> Ale końcówka... bezcenna. ;D

Barusz
    Participant

Penny znerdziała trochę już w drugim sezonie, gdy do domu bohaterów wprowadziła się inna fajna laska i trzeba było jej wytłumaczyć, by nie wykorzystywała chłopaków, bo ci "nie mają osłon... no wiesz, jak w Star Treku" ;>

r_ADM
    Participant

Krotka pilka. Sheldon w paru odcinkach ma na koszulce czerwony symbol: cos przypominajacego prostokat gdzie gorny i dolny bok sa bokami dlugimi; Prostokat jest przedzielony pionowa linia wzdluz dlugich bokow. Kojarze to skads, ale nie wiem skad. Anyone?

Barusz
    Participant
    r_ADM
    Participant

Owszem, ale nasuwa sie pytanie bo symbol na pewno kojarze, ale tego serialu za chiny nie. Wydaje mi sie, ze w jakiejs kreskowce to bylo.

Barusz
    Participant

No to chyba wiadomo, gdzie ewentualnie sprawdzać. Bo prawdopodobieństwo, że ktoś z obecnych zna listę kreskówek, które widziałeś jest imho nikłe...

Krusty
    Participant

A może była to świetna piosenka, bardzo czeto leci w tle z koszulką w różnych serialach.

Match
    Participant

Oglądał ktoś 3x22?Leonard opowiada Penny o tym jak wprowadził się do Sheldona. Na początku było kilka pytań, jedno z nich:S:Kirk or PicardL:Oh, that's tricky. Original Series over Next Generation but Picard Over Kirk.S: Correct:D

Jamjumetley
    Participant

Widziałem gdzieś klip. Sheldon by mnie nie wpuścił, bo moje poglądy są o 180 stopni odwrócone.

Elvenking
    Participant

Obejrzałem dwa sezony - genialny serial ;D Dawno nie miałem takiej polewy. Słyszałem, że trzeci słabszy, ktoś może zweryfikować? Warto oglądać?

r_ADM
    Participant

Slabszy. Warto.

The D
    Participant

Być może Piotr wysmaży newsa na stronę główną, ale nim to się stanie napisze tutaj. Otóż rozdano tegoroczne nagrody Emmy. W kategorii "Najlepszy aktor pierwszoplanowy w serialu komediowym" statuetkę otrzymał nikt inny jak Jim Parsons za rolę Sheldona Coopera.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 65 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram