Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Big Bang Theory dostał kolejne sezony

Big Bang Theory dostał kolejne sezony

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #6038

    Serial The Big Bang Theory nie należy do gatunku sci-fi, ale dla mało którego fana fantastyki jest on obojętny. Sheldon, Leonard, Penny i ich znajomi już czwarty rok serwują nam dobrą rozrywkę w połączeniu z nawiązaniami do naszych ulubionych produkcji. Okazuje się, że będą to robić nadal.

    Telewizja CBS, mając świadomość popularności serialu, podjęła decyzję o przedłużeniu go nie o jeden, nie o dwa, a o trzy lata. Oznacza to, że fani będą oglądać kolejne genialne pomysły Sheldona aż do sezonu 2013-14. Pozostaje mieć nadzieję, że pomysłów nie zabraknie scenarzystom.

    Źródło: Sliceofscifi.com

    Match
    Participant
    #95745

    Ale to żaden news - na wiki info od kilku tygodni leży 😛

    Diabeu
    Participant
    #95753

    Ja czytałem w sumie już dawno, że aktorzy podpisali kontrakty na 7 sezonów, no ale teraz jest oficjalne przedłużenie PRODUKCJI serialu.No i super.

    Manul
    Participant
    #95758

    Ostatnie sezony trochę podupadły, ale i tak ciąglę wypatruję nowych odcinków, więc wiadomość jest jak najbardziej bardzo pozytywna.

    Diabeu
    Participant
    #95764

    No schematy już dają o sobie znać, ale dla mnie to i tak ciągle najlepszy sitcom obecnie i jeden z najlepszych jakie kiedykolwiek miałem przyjemność oglądać.

    Match
    Participant
    #95766

    E tam podupadły, wspięły się na wyższy poziom nerdozy i nie wyrabiasz 😛

    Manul
    Participant
    #95773

    Od przynajmniej trzech odcinków nie było ani jednego gagu o Star Treku! Jeżeli to nie jest ostateczny argument w tej rozmowie to ja nie wiem co nim jest.

    Diabeu
    Participant
    #95775

    E tam podupadły, wspięły się na wyższy poziom nerdozy i nie wyrabiasz 😛

    Ty mnie chyba nie doceniasz.

    A tak zupełnie serio to zaczynają się powtarzać i to widać.

    Manul
    Participant
    #95789

    Ale relacje Leonarda z Penny ciągle się zmieniają! Wyczekuję na kolejny odcinek z niecierpliwością, bo chyba znowu się zejdą! Byle im tylko Sheldon nie przeszkodził!No co? Ostatecznie jestem dziewczyną i lubię ten romansowy wątek.

    Match
    Participant
    #95804

    Sheldon im nie przeszkodził, był też Star Trek 😛

    Manul
    Participant
    #95805

    No dobra, zwracam honor Match. Star Trek powrócił. Ale Raj popsuł mi radość z oglądania nowego odcinka.

    Symbolt
    Participant
    #97363

    W najnowszym odcinku pojawia się Brian Greene - tutaj można obejrzeć jego wykład z moim tłumaczeniem 🙂 http://www.ted.com/talks/lang/pol/brian_gr...ing_theory.html

    Krusty
    Participant
    #97372

    E tam podupadły, wspięły się na wyższy poziom nerdozy i nie wyrabiasz 😛

    Masz chyba na myśli Community... obok IT Crowd i JPod najlepsze nerdowskie seriale. 😉

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram