Forum Trek.pl Newsy Star Trek Benedict Cumberbatch w Star Trek Into Darkness zagra...

Benedict Cumberbatch w Star Trek Into Darkness zagra...

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • Author
    Posts
  • master_bruce
    Participant
    #7135

    Jak się będzie nazywał złoczyńca grany w nowym filmie przez Benedicta Cumberbatcha? To pytanie zadają sobie fani Star Treka już od kilku miesięcy. Na stronie http://www.startrek.com i na jednym fz acebookowych fanpage'y pojawiło się takie ciekawe zdjęcie. Zobaczcie w dalszej części newsa.

    [more]

    Dołączona grafika

    Zgodnie z opisem tego zdjęcia, które dostarczył Paramount, widzimy tu Chrisa Pine'a w roki Kapitana Kirka, Zachary'ego Quinto w roli Spocka i wspomnianego wcześniej Benedicta Cumberbatcha jako... Johna Harrisona.

    A może po prostu Paramount gra na nosie fanom, którzy tak bardzo chcą poznać nazwisko głównego antagonisty w nowym filmie J.J. Abramsa?[/more]

    Lo'Rel
    Participant
    #109204

    Kirk jakie ma zgrabne nóżki 😉 i stoi tutaj jak ostatnia łamaga, żeby nie wyrazić się dosadniej 😀

    Diabeu
    Participant
    #109211

    Albo gra i Harrisona i Mitchella równocześnie. Na tym zdjęciu nie ma żadnej grzywki a na słynnym trailerze ma, więc mogą to być 2 różne postaci.

    Jamjumetley
    Participant
    #109215

    ...albo antagonista ukrywa prawdziwe nazwisko...

    EDIT: TrekMovie.com podaje, że postać rzeczywiście nazywa się John Harrison. Warto zerknąć też na Memory Alpha: Harrison

    Mordah
    Participant
    #109218

    Trekkie.pl już to zauważyło rano 🙂 O, tutaj.

    Barusz
    Participant
    #109219

    Na teraz powiedziałbym, że było tak:1) Harrison podpadł,2) poszedł siedzieć,3) zarósł ;),4) na Ziemi, siedząc, nabył super szmocy,5) i się mści ;)więc ta scena pochodzi z początku filmu, nie z końca. To tłumaczy luz Kirka i Spocka w scenie z tego zdjęcia (no, nie wyglądają jakby byli świeżo po przejściach) oraz fakt, że Kirk i Harrison w scenie z trailera robią wrażenie zaskoczonych wzajem swoim widokiem, jak to było już wzmiankowane.Taka tam teoryjka.

    Diabeu
    Participant
    #109231

    O ile w ziemskich więzieniach przyszłości rozdają super moce to mogę zgodzić się z Baruszem.

    Barusz
    Participant
    #109237

    W kosmosie nie rozdają, a jednak czasem komuś się przypadkiem trafi. Choćby TOSowemu Gary'emu Mitchellowi.Teraz mi do głowy przyszło - niewykluczone, że John Harrison (postać stworzona specjalnie na potrzeby ST2013) siedział w więzieniu razem z którymś z villianów z TOSa i ten ostatni bądź przekazał temu pierwszemu część swoich szmocy, bądź zwyczajnie go podszkolił.

    Elvenking
    Participant
    #109291

    Ja jestem na 70% pewny, że jednak będzie to Garry Mitchell.

    master_bruce
    Participant
    #109377

    John Harrison. Nazwisko podobne do Johna Harrimana??

    Barusz
    Participant
    #109378

    Podobne, ale przekombinowana teoria 😉 Jak już, to w grę wchodzi teoria o związku z tą pięciorzędną postacią z TOS.

    master_bruce
    Participant
    #109380

    Podobne, ale przekombinowana teoria 😉 Jak już, to w grę wchodzi teoria o związku z tą pięciorzędną postacią z TOS.

    Wiem, że przekombinowana, ale nie mogłem się powstrzymać, żeby o tym nie wspomnieć. 🙂

    T'San
    Participant
    #109392
    Barusz
    Participant
    #109395

    Tam to się zmienia co dwa dni, nie ma co się tym przejmować 😉

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram