Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Belfast NEWS

Belfast NEWS

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • Tazman
    Participant
    #2146

    No witam wszystkich po dosyc sporej przerwie, ciagle jestem w Irlandii Polnocnej i do domu mi sie nie spieszy. W tym temacie co jakis czas bede sie pojawial i wpisywal ciekawostki ktore mozna wyczytac w STAR TREK Magazine itp.Na poczatek opowiem o belfascie ... raj trekerow to to nie jest ale mam spora kolekcje filmow DVD czyli:Gniew Khana - Wersja rezyserska 2 DVD / TXT POLW poszukiwaniu Spocka - Wersja specjalna 2 DVD / TXT POLPodroz do domu - Wersja specjalna 2 DVD / TXT POLNieodkryta Kraina - Wersja specjalna 2 DVD / TXT POLPierwszy Kontakt - Wersja Kolektorska 1 DVD / Polski Lektor+ dwie trekowe gry na PS2Elite ForceShattered UniverseWszystko oczywiscie w oryginalach.Dzisiaj odwiedzilem sklep w ktorym do nabycia jest sporo trekowych gadzetow. Ceny sa dosyc spore, ale biorac pod uwage tutejsze zarobki sa calkiem przystepne dla nawet najmniej zarabiajacych.Trekkera osobiscie jeszcze tu nie poznalem zadnego ale to dlatego ze do netu dostepu nadal dobrego nie mam, a poza tym mieszkam od Belfastu jakies 20km.Bede pojawial sie co jakis czas na tym temacie wiec jesli ktos ma jakies pytania do mnie to tylko tutaj lub na priva.Ale ostrzegam to moze potrwac 🙂 A tak poza tym to was wszystkich ludzie pozdrawiam

    Piotr
    Keymaster
    #20163

    Az chce sie powiedziec "z Belfastu dla Forum TSS mowil nasz irlandzki korespondent Tazman". :)Eh, niestety jak sie zawsze okazuje, to tylko u nas nielatwo jest dostac cos trekowego legalnie. O tym ze tanio to nie ma co mowic...Tazman, wielkie dzieki za wiadomosci. Fajnie ze o nas nie zapomniales.

    Tazman
    Participant
    #20323

    GoooooodMORNING TREK PL !!!!W Belfascie jak zawsze piekna pogoda, a nawet moge powiedziec, ze przez chwile nie padalo.Co tutaj ciekawego moze to, Seria Voyager na DVD w zeszlym tygodniu wyszedl 2 sezon bagatella 70 pound;. Moze i duzo, ale chyba sobie kupie.... Poza tym wspaniala letnia wyprzedaz serie DS9 i TNG za pol ceny ( zyc nie umierac )Dzisiaj w ogole zostalem posiadaczem nowiuskiego DVDGenerations - 1 DVD / Polskie napisyMoze sie to wydac dziwne, ale to byl jedyny film z 10 ktorego jeszcze nie ogladalem. No przynajmnie do dzisiejszego popoludnia 😛 Na celowniku mam juz swietnego misia, wiecie jak to biedne stworzenie po asymilacji super wyglada... po prostu miodzio. Zastanawiam sie takze czy kupic model klasy Sovereign czy Constitution, ale z tym jeszcze chyba zaczekam.Natomiast nigdzie nie moge dorwac zadnych trekowych filizanek szklanek, ani nawet kieliszkow... chociaz tych ostatnich trekowych chyba nie ma.No to nic ludzie trzymajcie sie powoli. To na razie

    Krusty
    Participant
    #20325

    No Taz widzę, że musisz nieźle zarabiać ;). A tak na serio to mam nadzieje, że się dobrze tam czujesz a jak wrócisz to w końcu wpadniesz do mnie na to wiecznie przekładane spotkanie ;).

    Tazman
    Participant
    #20326

    No Taz widzę, że musisz nieźle zarabiać ;). A tak na serio to mam nadzieje, że się dobrze tam czujesz a jak wrócisz to w końcu wpadniesz do mnie na to wiecznie przekładane spotkanie ;).

    Sorry Krusty ale jeszcze troche bede musial wytrzymac... jak dobrze pojdzie to wroce dopiero na swieta 🙁

    Ale uwierz, jak juz wroce to bedziemy mieli co robic, ogladac, o czym gadac i tak dalej i tak dalej. A tak p.s. jak bedziesz dzisiaj w domu to postaram sie po poludniu do ciebie zadzwonic... na razie musze spadac i mam tylko nadzieje, iz nie zmieniles numeru telefonu domowego.

    A strefy czasowe.... pilnuj telefonu kolo 7, 8pm...

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram