Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Będzie remake Frankensteina

Będzie remake Frankensteina

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #6400

  W Hollywood trwa wyścig, kto pierwszy zrobi reboot klasycznego filmu Frankenstein. Zanotowano już sześć różnych projektów (o tylu wiadomo) bazujących na klasycznej powieści Mary Shelley. Jeden z nich zdaje się budzić największe zainteresowanie, a jego autorem jest reżyser takich filmów jak Noc w Muzeum oraz Date Night, Shawn Levy.[more]

  Dołączona grafika

  Chociaż atrament na szkicu jeszcze nie wysechł i wiele szczegółów wymaga dopracowania, Levy potwierdził, że jest zaangażowany w ten projekt. Autorem scenariusza będzie Max Landis, syn sławnego reżysera Johna Landisa. Obecna wersja klasycznej opowieści będzie miała więcej elementów science-fiction i będzie osnuta wokół problemu przyjaźni i przebaczenia.

  Ostatni film Levy'ego, Real Steel, gdzie główną role gra Hugh Jackman, wejdzie do kin w październiku i będzie opowiadał o przyjaźni człowieka i robota. Może więc dać nam pewien pogląd na to, jak będzie wyglądał nowy Frankenstein.

  Źródło: Blastr[/more]

  perekel
  Participant
  #100269

  Reboot za rebootem. Jeszcze trochę, to się cały holyłud zrebootuje. No ale może być ciekawie. 😮

  Barusz
  Participant
  #100270

  Nie reebot, tylko po prostu kolejna ekranizacja tej samej powieści 😉 Trzej Muszkieterowie czy Robinson Crusoe też byli przenoszeni na ekran co najmniej kilka razy.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram