Forum Fantastyka Star Trek Będzie nowy Star Trek?

Będzie nowy Star Trek?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 35 total)
  • Author
    Posts
  • Sokar
    Participant
    #2132

    Twórca Babylon 5 J. Michael Straczynski powiedział że pracuje na nowym Star Trekiem (serialem). Powiedział też ze przywróci Trek na dużą wodę. Na temat zarysu scenariusza nic wiadomo, też nie wiadomo czy Paramount cokolwiek z tym zrobi. Oby coś z tym zrobił bo Babylon 5 był genialny.

    😮

    http://www.trektoday.com/news/210604_01.shtml

    Acer
    Participant
    #19883

    Spojler z zakończenia Voyagera!

    no jeśli to prawda to miejmy nadzieje że akcja będzie umiejscowiona w czasie po powrocie voyager`a do alphy 🙄

    Thengel
    Participant
    #19887

    Mi się wydawało że Straczynski po prostu ma dołączyć do duetu entkowego..

    Sokar
    Participant
    #19893

    Mi się wydawało że Straczynski po prostu ma dołączyć do duetu entkowego..

    Odmówił stanowiska producenta w Enteku. Najlepiej jak akcja byłaby po wydarzeniach Nemezis, i działaby się w naszym kwadrancie. Mógłby ktoś z VOY, TNG, DS9 dołączyć do obsady

    Acer
    Participant
    #19895

    no ale nie ździwie się jak palną coś takiego typu, przygody Enterprise-M w XXX wieku 😯

    Sokar
    Participant
    #19899
    Quote:
    no ale nie ździwie

    Ano racja. Mogli by zrobić taki TNG 2. I dać nowa technologie flocie, (maskowanie, trans-warp) Sojusz Volkan z Romulanami. Miło by się to oglądało.

    Gosiek
    Participant
    #19901

    Mi się wydawało że Straczynski po prostu ma dołączyć do duetu entkowego..

    Odmówił stanowiska producenta w Enteku.

    Czemu mnie to zupełnie nie dziwi? :clever: Myślę, że jeżeli JMS będzie cokolwiek robić w świecie treka to raczej sam i z własnymi ludźmi. Jeżeli uważnie obejrzał ostatnie produkcje panów B&B to raczej powinien omijać ten duet szerokim łukiem.

    Najlepiej jak akcja byłaby po wydarzeniach Nemezis, i działaby się w naszym kwadrancie. Mógłby ktoś z VOY, TNG, DS9 dołączyć do obsady

    Akcja niedługo po Nemesis to niezły pomysł. Wszystko działoby się w świecie, który już znamy a równocześnie istniałaby możliwość wprowadzenia wielu nowych wątków. Można choćby rozwinąć sprawę zmian w Imperium Romulańskim, rodzacego się sojuszu Federacji z Klingonami...

    Natomiast co do obsady to nie liczyłabym, że któryś ze "starych" aktorów zagości na stałe w takiej nowej serii. Jeżeli już, to raczej gościnne występy w jednycm czy dwóch odcinkach. Szkoda, ale większość z nich już chyba zamknęła trekowy rozdział w swoim życiu i nie ma co liczyć na powrót.

    Coen
    Participant
    #19902

    No moje zdanie jest powszechnie znane - nowy serial powinien opowiadać o zalodze klingońskiego statku w czasach po DS9, o fedziach było już 6 seriali i 10 filmów

    Corvus
    Participant
    #19904

    Wręcz przeciwnie panie Coen. Nowy serial powinien opowiadać o załodze romulańskiego Warbirda. Najlepiej po Nemezisie, ale po DS9 też przełknę. Zgadzam sie z tym że federakom już podziekujemy, takiego bałaganu w galaktyce nie zrobiła żadna inna rasa (organizacja). 😀

    Sokar
    Participant
    #19907

    Więcej infaW każdym razie nie wynika, że na pewno będzie serial, tylko że Straczynski - twórca Babylon 5 - potwierdził, że Paramount zwrócił się do niego z propozycją stworzenia nowego serialu.plotki o nowym serialu pochodziły od większej ilości osób, od Shatnera do jakichś twórców horrorów, ale po raz pierwszy ktoś potwierdził oficjalnie, że dostał taką propozycję.

    VolKhen
    Participant
    #19914

    myslicie, ze powstanie kolejnego trekowego serialu jest w ogole prawdopodobne? po tym co pokazal entek Paramount raczej dwa razy sie zastanowi.... no chyba ze entek dla nich jest super 🙂

    Sokar
    Participant
    #19920

    myslicie, ze powstanie kolejnego trekowego serialu jest w ogole prawdopodobne? po tym co pokazal entek Paramount raczej dwa razy sie zastanowi.... no chyba ze entek dla nich jest super 🙂

    Słuchaj gdyby Entek nie przynosił, by kasy to już by go nie było. A jeżeli Paramount zwraca się do Straczynskiego to widocznie ma takie plany. Głowa do góry za jakiś rok będzie nowy Star Trek równocześnie z 5 sezonem Enteka.

    Dalek
    Participant
    #19924

    Tak dobrej wiadomości nie słyszałem od dawna. Widać Paramount nie chce sobie odpuścić Star Treka.

    GWYNBLEIDD
    Participant
    #21595

    A co byscie powiedzieli gdyby serial traktowal o Borgu??? swiat nam znany widziany od drugiej strony???

    r_ADM
    Participant
    #21596

    ^kompletnie poroniony pomysl.borg to zywiol. nie targaja nim ludzkie emocje, rozterki etc. ten serial bylby strasznie nudny.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 35 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram