Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Będzie nowy Alien!

Będzie nowy Alien!

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #8213

  Dołączona grafika

  Neill Blomkamp już od miesięcy próbował dać coś do zrozumienia - być może nam, fanom serii Alien, a być może ludziom z 20th Century Fox. Pokazywał szkice i mówił o pomyśle na nowy film, z którego dawniej zrezygnowano, potem trochę gdybał, czy mógłby go nakręcić, czy nie, a teraz się okazuje, że film powstanie.

  Wytwórnia podpisała już umowę z Blomkampem. Nowy Obcy nie będzie powiązany z Prometeuszem, ani z jego sequelem, którego w przyszłym roku ma nakręcić Ridley Scott. Blompkamp mówił też wcześniej o powrocie Sigourney Weaver, ale na razie tego nikt nie potwierdza.

  Jak reżyser "Dystryktu 9" i "Elizjum" poradzi sobie z kontynuacją tak kultowej serii?

  Źródło: Variety

  I. Thorne
  Participant
  #120412

  Wystarczy ze nie bedzie ciagnal na sile kontynuacji serii i nie bedzie do reboot serii to moze byc calkiem interesujaco. Akcja moze dziac sie wszedzie i prawie w kazdym czasie po Ressurection. Na chama tez moga wcisnac fabule nawet w XXI wieku...

  swgs1994
  Participant
  #120418

  Chodzą po internecie pogłoski jakoby fabuła miałaby się dziać po Obcych oraz ignorować 3 i 4 jako kanon.

   

  http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=90434

  Jamjumetley
  Participant
  #120419

  Chodzą po internecie pogłoski jakoby fabuła miałaby się dziać po Obcych oraz ignorować 3 i 4 jako kanon.

  Gdyby tak się stało, mielibyśmy sytuację analogiczną do tej w serii filmów o Człowieku ze stali. Superman Returns Singera dzieje się właśnie po Supermanie II.

  Wracając do nowego Obcego - sytuacja wydaje się być dość skomplikowana. Właśnie przeczytałem, że film Blomkampa ma się dziać po sequelu Prometeusza, a jego producentem ma być sam Ridley Scott.

  Q__
  Participant
  #251651
Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram