Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Bedzie jednak trzeci sezon SGU?

Bedzie jednak trzeci sezon SGU?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • Eviva
    Participant
    #6068

    Jest dobra wiadomość dla wielbicieli Stargate: Universe. Producenci Joseph Mallozzi i Brad Wright pracują nad tym, by serial mógł być kontynuowany.

    [more]Mallozzi napisał na swym blogu, że podczas dyskusji udało się im obu ustalić, jaka jest największa przeszkoda.

    - Nie mamy jeszcze nic ostatecznego do powiedzenia, ale ustaliliśmy, co jest największą przeszkoda do kontynuacji. Kilka przeszkód już pokonaliśmy i chociaż zawsze jest szansa, że wydarzy się coś paskudnego, to jak na razie sprawy wyglądają obiecująco.

    Dodał też, ze główny wątek ewentualnego trzeciego sezonu jest już omawiany.

    - Wczorajszego popołudnia rozmawialiśmy o tym dwie godziny i mogę was zapewnić, ze doszliśmy do bardzo ciekawych ustaleń co do głównego wątku.

    Jak większość z Was wie, stacja Syfy zdecydowała się przerwać serial po zakończeniu drugiego sezonu, co ma nastąpić tej wiosny.

    Źródło: Sliceofscifi.com[/more]

    sjurek102
    Participant
    #96116

    Czekamy z niecierpliwością na kontynuację trzeciego sezonu SGU , bo wszyscy jesteśmy zawieszeni w próżni jak załoga'' Destyny''. A szkoda byłoby nie dolecieć do Ziemi gdzie my czekamy.

    Cross
    Keymaster
    #96119

    Trzy sezony to jednak mało, szkoda że nie będzie pięciu - tak jak planowali.

    Lo'Rel
    Participant
    #96124

    To i tak szalona wiadomość 🙂 Jeśli uda im się zrealizować trzeci sezon, kto wie, co będzie dalej. Ciekawiej prowadzone wątki --> lepsza oglądalność --> kolejny sezon?

    Galactica
    Participant
    #96168

    Ja czekam cierpliwie 🙂 Mam co oglądać i co robić wiec nie narzekam. Ale trzeci sezon i czwarty, a nawet piąty by się przydał.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram