Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Będzie czwarty sezon Fringe

Będzie czwarty sezon Fringe

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #6179

    Stała się rzecz nieprawdopodobna - telewizja Fox podjęła decyzję o przedłużeniu Fringe po tym, jak z powodu niskich ratingów przeniosła emisję serialu do tzw. piątkowego pasma śmierci. Jesteście w szoku? My też.

    [more]Po przeniesieniu Fringe mało który fan miał nadzieję na to, że seria będzie kontynuowana. Okazało się jednak, że po tym zabiegu słupki oglądalności w piątek skoczyły najwyżej od lat. Choć ratingi nadal nie są za wysokie, twórcy (i fani) będą mieli kolejne 22 odcinki, by poprawić sytuację.

    Źródło: Airlock Alpha[/more]

    Galactica
    Participant
    #97156

    A pasmo śmierci, o której jest?Co do srialu nie oglądam 🙂 Ale gdyby takie coś stało się z SGU....

    Elvenking
    Participant
    #97160

    Świetna wiadomość. Uwielbiam ten serial. Nie mam zielonego pojęcia jakie może być zakończenie i jeszcze długo chcę być w tej niepewności 🙂 Z każdym odcinkiem jest coraz ciekawiej.

    Piotr
    Keymaster
    #97164

    A pasmo śmierci, o której jest?

    Ogólnie piątkowy wieczór.

    Galactica
    Participant
    #97171

    Aha, dzięki.

    Diabeu
    Participant
    #97178

    Dla mnie to jest najlepszy obecnie emitowany serial i serce me urosło niesamowicie po przeczytaniu tego niusa wczoraj.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram