Forum Fantastyka Gry Gry Star Trek BC - problem

BC - problem

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 46 total)
  • Author
    Posts
  • Admirał Małecki
    Participant
    #30835

    Jeśli tylko je wsadziłeś do odpowiednich folderów to za mało. Potrzebujesz Bridge Commander Mod Packager. On ma takie specjalne Pluginy które umożliwią współpracę z grą dla nowych baz i okrętów. Polecam też BC Mod Instalera. Wymaga takiego czegoś jak .NET Framework Runtime files. Mod Instaler posiada lepszą wersję pluginów i może automatycznie je zainstalować. Oba programy nie szkodzą sobie. Można je dostać na http://www.bcfiles.com To na tyle.

    Hind24
    Participant
    #30837

    Dobra mam program i je dodalem lecz gdy wlaczam gre nie mam ich w kategoriach :/ nie wiem nawet co zle robie ;/ moze macie jakies sugestie

    Admirał Małecki
    Participant
    #30838

    A sprawdzałeś mutatory? One pozwalają na obecność i aktywność modów.

    gn0m
    Participant
    #30900

    A sprawdzałeś mutatory? One pozwalają na obecność i aktywność modów.

    [post="31149"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    Przepraszam ze tak sie wcinam ale co to sa te mutatory?

    Sam tez mam problem z modami - sciagnalem jeden (statki borga), zainstalowalem BC-Mod Packager, dodalem grupe (Borg ships), statki do niej, dzwieki, wszystko bez bledow ale kiedy uruchamiam gre zawiesza mi sie na samym starcie - tzn. widze tylko kursor na czarnym tle. Co robie zle?

    Admirał Małecki
    Participant
    #30916

    Mutatory to coś w rodzaju przełączników aktywujących dane mody.A twój problem może wynikać z pewnego konfliktu w plikach. Proponuję uważniej dobierać okręty. Nie wszystkie współpracują git. i przy okazji do modów potrzeba Patcha BC 1.1, Może by to pomogło. Jeśli nie to reinstalka plus patch.

    Pitmistrz
    Participant
    #42243

    Witam.Mam taki sam problem jak w pierwszym poście tylko z tą różnicą że moja wersja BC ma 680mb. Wszystko działa są filmy, po prostu miodzio ale kiedy chcę wczytać grę ta się wywala.Co można na to paradzić?PS. Jest to obraz płyty.

    Krusty
    Participant
    #42257

    Miałem kiedyś ten problem ale nie pamietam jak go rozwiązałem ale jak znasz anglika to poszukaj tutaj - http://bridgecommander.3dactionplanet.game...wforum.php?f=34.

    Pitmistrz
    Participant
    #42259

    Mógł by ktoś to przetłumaczyć.Bo albo źle zrozumiałem albo to głupota.Według mojego tłumaczenia mam zrobić skrót do stbc.exe.Potem uruchomić grę z parametrem -TestMode.Have you tried ,,, createing a Shortcut of stbc.exe ,,, then going into the shortcuts properties and at the end of "C:*****Bridge Commanderstbc.exe"typeing -TestModeand use the shortcut NOT the CD startup (What starts when you put the CD in ,,, to exit it just push esc key or Exit

    Krusty
    Participant
    #42269

    Przypomniało mi się 😉 czy te sejvy na ktorych grasz są z tej wersji czy jakies wczesniejszej bo jeśli są z wersji ripowanej to nie zdziałają jakby co to spróbuj jeszcze tutaj http://www.megagames.com/cracks/html/c904080_0.htm.

    Pitmistrz
    Participant
    #42273

    Sejvy są moje. Na ripie jest tylko płyta z instalką.

    Pitmistrz
    Participant
    #42275

    Spoko działa po prostu zmieniłem CRACKA.Dzięki Krusty.

    Krusty
    Participant
    #42277

    Nie ma sprawy zawsze jestem gotowy do pomocy o ile jestem w pobliżu ;).

    uss predator
    Participant
    #43443

    czy ma ktos Star Trek - Bridge Commander v1.1 No CD Crackprosze sie odezwać jeśli ktoś posiada

    Reyden
    Participant
    #43450
    Groch
    Participant
    #48762

    mam pytanko czy BC dziala z karta GE Froce 4 MX ??

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 46 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram