Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Baśniowa twoja stara

Baśniowa twoja stara

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author
    Posts
  • Cross
    Keymaster
    #6404

    W sieci można obejrzeć teaser polskiej offowej produkcji. "Twoja stara. Baśń" (bo taki tytuł nosi projekt) ma być w zamierzeniu pastiszowym fantasy dziejącym się w alternatywnym średniowieczu. Za film odpowiada niezależne studio Szczauki Pictures, które nie posiada na niego praktycznie żadnego budżetu. Bardziej jednak uderza dość buńczuczna zapowiedź reżysera, że wspominane dzieło osiągnie poziom pamiętnych komedii Monty Pythona. Intryguje natomiast przeciek zza kulis: " "Zapoznałem się się ze scenariuszem . Niestety zawiera on treści, których nie mogę zaakceptować . Chodzi tu parodię obrzędów religijnych. W związku z tym muszę z przykrością odmówić pomocy w realizacji filmu. Z poważaniem, Roman Postek (dyrektor Muzeum Zbrojowni na Zamku w Liwie)".

    Cross
    Keymaster
    #107028

    Obejrzałem. Ledwo wytrwałem, było jak zwykle przy okazji polskich fanfilmów. Omijać szerokim łukiem, dno i tragedia.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram