Azure Nebula Rescue

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Melnikor
  Participant
  #7023

  Dołączona grafika

  W pobliżu Azure Nebula zaginęły liczne Romulańskie jednostki, Romulanie poprosili o pomoc w ich odnalezieniu. Gęstość mgławicy sprawia iż sensory dalekiego zasięgu są bezużyteczne, zakodowana wiadomość z jednego z uprowadzonych statków sugeruje obecność kilku Tholianskich baz w mgławicy - prawdopodobne punkty zborne do inwazji na szeroką skalę.

  [more]W evencie Azure Nebula Rescue gracze będą mieli za zadanie uratować jak najwięcej Romulańskich jednostek w ograniczonym czasie. Aby tego dokonać będzie trzeba unieszkodliwić cztery wiązki trakcyjne przytrzymujące statek. Uwolnienie większych jednostek generować będzie większą liczbę punktów, jednak będą one strzeżone przez mocniejszych przeciwników. Każdy Vice Admirał oraz Lieutenant General może brać udział w tym evencie, jakość nagród uzależniona będzie od ilości i typu uwolnionych okrętów.

  Dodatkowo obok Fleet Marków gracze zdobywać będą w nagrodę Romulan Marki, do wykorzystania w nowym systemie Reputacji (więcej informacji w jednym z kolejnych Dev Blogów)

  Aby wziąć udział w misji należy skorzystać z systemu kolejek PvE. Azure Nebula Rescue jest eventem w kosmosie i jest dostępny cały czas, gra w wyznaczonych godzinach (Event calendar) będzie skutkować dodatkowymi nagrodami. Misja przeznaczona jest dla pięciu graczy, możliwe mieszanie drużyn Fed i KDF, posiadających rangę Vice Admirala lub Lieutenant General.

  Misja dostępna będzie wraz ze startem Sezonu 7

  Źródło: Season 7 Dev Blog #5[/more]

  Zarathos
  Participant
  #107841

  To coś podobnego, jak pierwsza część Gorn Minefield. Ciekawe, czy też będzie takie łatwe (ograniczenie czasowe pewnie utrudni to trochę). EPtS, engine battery i Evasives/AP:O. Jeżeli nie trzeba będzie bronić uwolnionych jednostek to krążownik/naukowy sobie poradzi i to pewnie bez niszczenia wroga. Najwyżej na końcu będzie za nim latać setka Tholian.

  FAB
  Participant
  #107843

  Sądzę, że to coś w rodzaju Sb Incursion, ale w kosmosie. Fajnie, że przyda mi się do czegoś doff Tholian, który dodaje bonus do niszczenia statków Tholian.

  Lejtnant
  Participant
  #107879

  Najważniejsze,że gra nie stoi w miejscu i nacieszymy się nowymi smaczkami. Szykuje się tłok!:)

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram