Forum Trek.pl Newsy Fantastyka AXN Sci-Fi i bajka dla dorosłych

AXN Sci-Fi i bajka dla dorosłych

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • lszekg
    Participant
    #3819

    Od maja rozpoczęła się druga seria "Kosmolotów" znanych bardziej pod tytułem "Tripping The Rift". Parodia sci-fi takich jak "Rosswell", "Star Trek", "Gwiezdne Wojny", "StarGate" czy "Odyseja Kosmiczna" okroszona smaczkami które są przeznaczona dla widzów w wieku powyżej 17 lat.

    Anonymous
    Guest
    #58834

    Nie pisałem o tym, bo serial wydaje mi się denny. Nie widzę w nim nic śmiesznego za to dużo treści szowinistycznych i nietolerancję. A jeśli patrzeć na "parodię" różnych seriali, to jeszcze bym dorzucił "X-Files". Ja bym go nie polecał nikomu, kto lubi porządne SF. Widziałem lepsze parodie. Po pierwszym odcinku miałem dosyć, bo miałem nadzieję, że będzie lepsze.

    Gosiek
    Participant
    #58836

    Ja widziałam pierwszy sezon Tripping The Rift (na drugi zabrakło mi czasu) i uważam, że to całkiem niezła produkcja. Owszem, nie jest to wybitne kino, ale da się oglądać i pośmiać się przy tym można. A że parodia ta robiona była dla widzów dorosłych, to mamy do czynienia ze sporą dawką skojarzeń seksualnych (scen też trochę jest, ale bez przesady ;>) i dużą ilością koszarowego humoru. A "treści szowinistyczne" mają w tle tak wielkie puszczanie oka do widza, że trudno tego nie zauważyć.

    Mi się w TtR podobało właśnie odejście od typowej dla wielu produkcji SF politycznej poprawności i podziału bohaterów na tych dobrych i złych oraz pokazanie tego schematu w krzywym zwierciadle. Tu wszyscy są albo źli, albo brzydcy, albo głupi albo niewyżyci seksualnie, a najczęściej łączą te wszystkie cechy i serial wcale na tym nie traci.

    @ R'Cer

    Ocenianie serialu na podstawie jednego odcinka (chyba, że mimo tego iż miałeś dość po pierwszym, obejrzałeś resztę) moim zdaniem jest sporym nadużyciem.

    Anonymous
    Guest
    #58838

    @ R'Cer

    Ocenianie serialu na podstawie jednego odcinka (chyba, że mimo tego iż miałeś dość po pierwszym, obejrzałeś resztę) moim zdaniem jest sporym nadużyciem.

    Własnie obejrzałem resztę mając nadzieję, że się poprawi. No i może ze dwa odcinki były jak cie moge. Ale może mnie to nie śmieszy a kogoś innego tak. Może ja już stary jestem na taki dowcip, albo moje poczucie humoru się różni. ;> Drugi sezon oglądam tylko czekając na lepsze filmy, które są po Kosmolotach. Może to trochę masochistyczne, ale mimo tego, że uważam ten serial za denny to mnie nieco wciągnął. ;D

    lszekg
    Participant
    #58839

    A nażekasz na pożałowania godną poprawność religijną w South Park?

    Dalek
    Participant
    #59071

    A nażekasz na pożałowania godną poprawność religijną w South Park?

    Że co?

    Mowimy o tym samym south parku, który pojechał po chyba po wszystich większych religiach co najmniej raz?

    lszekg
    Participant
    #59075

    tak, to tak zwany sarkazm. Z resztą mówię że jest pożałowania godna.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram