Avenger Battlecruiser t5 dla TaC

Tagged: , ,

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Participant

Witam szukam jakiegoś buildu pod Avengera, jestem jeszcze trochę ciemny wiec samemu ciężko mi coś ułożyć.Cześć ludzi twierdzi że lepiej iść w skoncetrowane uzbrojenie na fore a cześć w beamy i walić z rufy. Czekam na porady od starych wyjadaczy.

snowman
    Participant

Walić z rufy? 😛 Ludzie potrafią łączyć słowa w zaskakujący sposób. 😀

Frather
    Participant

Znaczy złe określenie użyłem walić z boku żeby cel był w zasięgu fore i aft i strzelac wszystkim.

snowman
    Participant

Miałem na myśli wyłącznie językowy aspekt tego wyrażenia. 🙂 Jeśli jesteś leniwy i nie masz wielkiej ochoty na manewrowanie okrętem bierz zwykłe wiązki. W przeciwnym razie próbuj z podwójnymi.

domirex540
    Participant

Przy podwójnych wiele nie musisz manewrować(wystarczy stanąć na 9km i patrzeć jak się cel topi). Zalecam wersję T6 (Arbiter) najlepiej w wersji flotowej, z przodu 5 DB, z tyłu 2 omnibeam antyprotonowe i borg cuting beam. Bardzo przyjemnie się dowodzi okrętem. Dobrze mieć obie konsole z battle cruisera.

Frather
    Participant

No z tego co pamietam 90* czyli kryje jak torpedy, zależy mi na tym żeby zrobić pożytek z układu 5/3 i chyba Banki i omni na tył najlepiej się spiszą.Doszedł dylem czy iść w dysruptory czy antiproton, z tego co się orientuje to dysruptory po granie w teamie maja sens a ap pod solo jednak reki uciąć nie dam.Co do arbiterka to jeszcze mnie nie stać xD ale chyba bede go mieć tańszego bo mam t-5 z eventu

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram