Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Avatar bije rekordy na DVD i Blu-Ray

Avatar bije rekordy na DVD i Blu-Ray

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Participant

Rekord został pobity, co nikogo nie powinno dziwić. Zaledwie po czterech dniach od pojawienia się na półkach sklepowych sprzedano ponad 6,7 mln płytek z najnowszym filmem Cameroona - Avatar; w tym 2,7 mln zestawów na Blu-Ray. Poprzednim rekordzistą był Dark Knight, który sprzedał 2,5 mln płytek na Blu-Raya w ciągu... 18 miesięcy. A to przecież dopiero początek.

Źródło: Sci Fi Wire

perekel
    Participant

Wynik do przewidzenia.

Romek 63
    Participant

No i kto teraz jeszcze powie, że Avatar to zły film 😆 ;D

OmegaOne
    Participant

Miliony much tez lecą do g.. i to ma być niby jakiś wyznacznik tego co dobre? ;> Ze się film sprzedał to się zgodzę ze miał niezłe efekty specjalne tez się zgodzę, czy rewolucyjne? Szczerze wątpię. Natomiast czy film jako całość był dobry to już kwestia wysoce dyskusyjna.

Manul
    Participant

No i kto teraz jeszcze powie, że Avatar to zły film 😆 ;D

Nie prowokuj mnie nawet.

Jamjumetley
    Participant

Bo zły nie jest. Kupiłem DVD w ciemno, bo nie miałem okazji zobaczyć w kinie. Odebrałem go pozytywnie. Może nie jest wyjątkowy, ale czas przy nim szybko zleciał. To samo było z Terminatorem 4. Uprzedziłem się, a potem zostałem pozytywnie zaskoczony. Nie będę więcej słuchał ani głosów zachwytu, ani miażdżącej krytyki tylko sam zobaczę i ocenię 😉

Bloo_
    Participant

Gówniany film, nie mam pojęcia jak ktoś może to kupić nie mając telewizorów 3D. Trzeba być niezłym bezmózgiem, aby to kupować w dniu premiery... Nie, czekaj... Przecież ja to kupiłem w dniu premiery!Heh. No tak.

perekel
    Participant

Gówniany film, nie mam pojęcia jak ktoś może to kupić nie mając telewizorów 3D. Trzeba być niezłym bezmózgiem, aby to kupować w dniu premiery... Nie, czekaj... Przecież ja to kupiłem w dniu premiery!

Heh. No tak.

A, widzisz? 😉 A od 3D boli mnie głowa i oczy - nie wiem co jest takiego fajnego w tym 3D? 🙁

Bartas
    Participant

Mi się akurat 3D podoba 🙂 ale słyszałem od wielu osób, że boli ich głowa i oczy.

The D
    Participant

A, widzisz? 😉 A od 3D boli mnie głowa i oczy - nie wiem co jest takiego fajnego w tym 3D? 🙁

Będę zgadywał - wrażenie głębi?

Natomiast ciężko porównywać wyniki sprzedaży Blu-Ray. Gdy Mroczny Rycerz miał premierę rynek dopiero rozkręcał sie po zakończeniu wojny standardów z HD-DVD. Od tamtej pory Blu-ray sukcesywnie wygryza DVD.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram