Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Aukcje Scifi

Aukcje Scifi

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #3185

  Każdy fan fantastyki wie, jak wysokie ceny osiągają wystawiane na aukcjach przedmioty z takich produkcji jak Star Trek czy Star Wars. Ostatnio na londyńskiej aukcji pamiątek z kina i telewizji pojawił się prawdziwy skarb - płaszcz Jedi, który podczas kręcenia Nowej Nadziei nosił Alec Guinness czyli filmowy Obi-Wan Kenobi. Przedmiot sprzedano za 104 000 dolarów. Można o tym przeczytać tutaj.

  Również serial Heroes ma coś do zaoferowania swoim fanom. NBC.com zamierza wystawić na aukcjach charytatywnych obrazy autorstwa Tima Sale'a, które pojawiły się w serialu. Wśród nich znajdą się cztery pełnowymiarowe prace z autografami z limitowanej edycji - "Ekspodujący człowiek", "Zaćmienie", "Claire na schodach" oraz "Hiro i T-Rex". Dwie z nich zostaną wystawione 26 marca, pozostałe dwa 2 kwietnia. Dochód z ich sprzedaży wspomoże fundację chorych na epilepsję. Więcej o tym znajduje się tu.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram