Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Aukcje przedmiotów z planu BSG

Aukcje przedmiotów z planu BSG

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • cinus
    Participant
    #3954

    Ponad 3 000 przedmiotów ze znanego serialu Battlestar Galactica (pamiątek, kostiomów itd.) ma być wystawionych na sprzedaż po zakończeniu kręcenia czwartego sezonu.

    [more]Auckja sponsorowana ma być przez NBC Universal Television, DVD, Music and Consumer Products Group oraz Propworx. Odnajdziemy na niej choćby kombinezon admirała Williama Adamy czy kostium Cylona - Centuriona; ponadto można będzie zakupić rzeczywistej wielkości Vipery, Raptory, Raidery oraz części z CIC (Combat Information Center).

    NBC Universal i Propworx zorganizują dwie aukcje 'na żywo' w Los Angeles, zaś reszta przedmiotów trafi na sprzedaż za pośrednictwem internetowych portali.

    Gdy aukcje się rozpoczną, postaramy się poinformować Was o adresach stron, na których można licytować.

    Informacja zaczerpnięta ze serwisu SCI FI Wire.[/more]

    Piotr
    Keymaster
    #60172

    Robimy zrzutke na Vipera? ;>

    cinus
    Participant
    #60176

    taaa ale takiego, co by naprawdę latał ;>a tak w ogóle to pewnie jego cena zakręci się w okolicach 25k usd

    The D
    Participant
    #60187

    Odnajdziemy na niej choćby kombinezon admirała Williama Adamy czy kostium Cylona - Centuriona;

    A ja myślałem, że blaszaki to było czyste CGI.

    Slawek
    Moderator
    #60189

    A ja myślałem, że blaszaki to było czyste CGI.

    Zapewne mowa o Cylonach pokazanych w BSG Razor.

    Piotr
    Keymaster
    #60190

    To tez bylo CGI. Ale w miniserii byl 'prawdziwy' Cylon z poprzedniej wojny.

    biku1
    Participant
    #60199

    Większość to było CGI co nie znaczy, że nie wykorzystywano też rzeczywistych modeli Centourionów takich jak ten [z tyłu oczywiście]. 😛

    Bo o modelu nr.6 z przodu to można sobie pomarzyć. 😉

    Dołączona grafika

    Można kliknąć by powiększyć.

    Zawsze też można sobie nabyć "coś" 😛 takiego ---> http://www.fireflyshipworks.com/2008/07/fx...omulan-warbird/

    Dołączona grafika

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram