Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Ask Cryptic - odpowiedzi na temat Sezonu 2

Ask Cryptic - odpowiedzi na temat Sezonu 2

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #5681

  Dołączona grafika

  Czas na podsumowanie kolejnej edycji Ask Cryptic. Jak już zapowiadaliśmy, tym razem pytania graczy dotyczyły Sezonu 2, który doczekał się tytułu Ancient Enemies. W dalszej części przekonacie się, czego można się dowiedzieć z odpowiedzi twórców Star Trek Online.

  [more]

  • Będą nowe okręty! I to nie byle jakie - zadowoleni będą zwłaszcza fani TNG, DS9 i Voyagera. Po osiągnięciu rangi wiceadmirała gracze otrzymają dostęp do trzech okrętów: Galaxy z opcją oddzielenia sekcji spodka, Defianta z urządzeniem maskującym i Intrepida z pancerzem ablacyjnym. Klingońscy Mistrzowie Dahar otrzymają lotniskowiec Fek'ihri.
  • Pojawią się nowe przedmioty do stworzenia w Memory Alpha. Co prawda nie wraz z premierą Sezonu 2, ale w trakcie jego trwania.
  • Dabo będzie dostępne u Quarka i w neutralnym barze, z czasem być może też w innych miejscach. Grać będą mogli również Klingoni.
  • Druga z wprowadzonych minigier, dostępna przy skanowaniu anomalii, przeznaczona będzie tylko dla Federacji.
  • Pojawią się też okręty, o które pytano w sondach na oficjalnym forum. Będą wprowadzane stopniowo w Sezonie 2 i 3.
  • Doświadczenie dyplomatyczne (FDX) związane z Federacyjnym Korpusem Dyplomatycznym, będzie zyskiwane w znanych już misjach eksploracyjnych, handlowych, w misjach Pierwszego Kontaktu i w nowych zadaniach dostępnych w obszarach socjalnych. Punkty FDX pozwolą odblokować nowe osiągnięcia (accolades), rangi i pozwolą zdobyć wartościowe nagrody.
  • Wreszcie coś dla Klingonów! Aż osiem epizodów: dwa dotyczące rywalizacji klingońskich rodów, dwa poświęcone inwazji na przestrzeń Federacji i cztery o powrocie pradawnych wrogów Imperium Klingońskiego - Fek'ihri.
  • Po osiągnięciu poziomu 51 w misjach powtarzalnych (eksploracje, PvP. STF) i w nowym dziennym Fleet Action gracze będą zdobywać odznaki umożliwiające zakup ekwipunku Mark XI. Ekwipunek ten będą też pozostawiać po sobie wrogowie z poziomu 46 i wyższych.
  • Planowany jest nowy rodzaj przedmiotów - do białych (zwykłych), zielonych (niezwykłych), niebieskich (rzadkich) i purpurowych (bardzo rzadkich) dołączą żółte (legendarne), jednak już nie w Sezonie 2.
  • Wraz z Sezonem 2 gracze będą mogli zintegrować STO z Facebookiem i innymi serwisami społecznościowymi.

  Źródło: Oficjalna strona Star Trek Online[/more]

  Silver Phoenix
  Participant
  #91306

  Po osiągnięciu rangi wiceadmirała gracze otrzymają dostęp do trzech okrętów: Galaxy z opcją oddzielenia sekcji spodka, Defianta z urządzeniem maskującym i Intrepida z pancerzem ablacyjnym.

  Hmmm... A określili może, jak będzie wyglądało sterowanie rozdzielonym Galaxy?

  Piotr
  Keymaster
  #91311

  Nie. Też mnie to ciekawi, choć i tak będę latał Defiantem. ;>

  Silver Phoenix
  Participant
  #91312

  Autokorekta Worda zawsze poprawia "Defiant" na "Dewiant", ciekawe czemu... 😉 Pewno ze względu na kształt... 😛

  A wracając do tematu - najprostsze rozwiązanie to pewnie znikający z mapy spodek i pozostająca na polu walki sama sekcja napędowa - jak w pilocie TNG. Chyba, że spodek dostanie autonomię w ramach AI.

  Ciekawe, kiedy w takim razie wezmą się za Prometheusa - i jak...

  Piotr
  Keymaster
  #91313

  Jeśli podział Galaxy wypali (stawiam na AI sterujące spodkiem), to i Prometheus doczeka się upgrade'u.

  Zuza
  Participant
  #91371

  gracze będą mogli zintegrować STO z Facebookiem i innymi serwisami społecznościowymi.

  U, z Simsami jeszcze nie? 🙄

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram