Asgard Armada

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • Flashbones
  Participant
  #6696

  ASGARD ARAMADA

   

  cBeGLUM.jpg

   

  Asgard Armada została założona 03.10.2011 roku, z myślą o wspólnej grze fanów Sci Fi.

  Jak sama nazwa naszej floty już wskazuje, świat sci-fi nie jest nam obcy. Członkami naszej floty są wielbiciele wielu seriali tego typu gatunków filmów, więc można sobie na Team Speaku z nami podyskutować w tej materii.

  Tak Team Speak to wspaniałe narzędzie, które wiele rzeczy ułatwia w życiu członków naszej Floty, wykorzystujemy je do komunikacji np. w trakcie eventów flotowych rożnego rodzaju misjach grupowych (Special Task Forces - STF, Fleet Action...). Nie jest on oczywiście obowiązkowy, ale może się przydać, ponieważ ułatwia on wiele. Nikt nikogo do niczego nie przymusza, gramy dla frajdy i wspólnej zabawy.

  Nasz flota stawia na rozwój i wspólną zabawę stąd chętnie pomagamy nowym graczom, członkiem naszej floty może być każdy kto ma czas i chęć do gry. U nas uzyskasz wsparcie i pomoc (intelektualną jak i materialną).

  Panuje tu miła i przyjazna atmosfera i chętnie wymieniamy się spostrzeżeniami. Organizujemy wspólne wypady na STF'fy, Eventy i inne misje grupowe. U nas nigdy się nie będziesz nudził/a.

  Jeśli jesteś zainteresowany wstąpieniem w nasze szeregi zapraszamy na kanał flotowy Asgard Midgard w czacie gry. ( ESC ---> Chat Settings, wybierz zakładkę Channels wpisz nazwę kanału kliknij join)

  Możesz również w czasie gry wysłać maila  lub napisać PM (private message) do członków naszej floty z zapytaniem o dołączenie do "armii klonów asgard" : @galarek, @flashbonesflash, @demoqa, @janos78, @raptorek3.

  W grze nie możesz nikogo znaleźć ? a chcesz dołączyć napisz posta w tym temacie podając swoją pełną nazwę z gry, a ktoś na pewno wyśle Ci zaproszenie.

   

  Zapraszamy wszystkich polskich graczy do wspólnej zabawy w świecie Star Treka.

  scimitar
  Participant
  #122954

  Jeżeli jest wciąż możliwość, to chciałbym się dołączyć (jeśli nie będzie Was drażnił Cardasianin w federacyjnych barwach 😉 ).

  Enabran@goonie#3353

  Flashbones
  Participant
  #122955

  Zaproszenie zostało wysłane, przyda się nam dobry kardasjanski krawiec 🙂

  wieluniak
  Participant
  #123635

  jeśli to możliwe :

   

  WieluniakPL@wieluniakpl#1616
  Annitaill
  Participant
  #123636

  Zaproszenie wysłane

  GraveRobber
  Participant
  #123699

  Witam chiał bym zacząć przygode od nowa ale mam kilka pytan i chciał bym sie najpierw z kims doswiadczonym obojetnie na tsie czy na jakims czacie zgadać i popytać. przy okazji  fajnie by bylo jak juz zaczne do was dolaczyc. PM

  GraveRobber
  Participant
  #123701

  Shoyalshooke@duczaa

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram