Arrow

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • Author
    Keymaster

W 5 odcinku Felicity przeprasza matkę, że nie ma zbyt dobrej pracy. No tak, shit happens.

Diabeu
    Participant

E tam, czepiacie się 😛

Sezon jak narazie daje radę.

Widzielita już fotki Laurel jako Black Canary?

No to macie:

Dołączona grafika

Dołączona grafika 

Nie mogę się doczekać.

Piotr
    Keymaster

Nie znam komiksu, więc trudno mi się odnieść, ale przywykłem do sytuacji, gdy superbohater jest jakimś wyjątkiem od reguły, tymczasem w Arrow niemal każdy w końcu staje się mścicielem w masce/kapturze. Nie mówię, że to źle, ale gdyby nie Felicity, to nie byłoby komu siedzieć za biurkiem. ;p

Już w bardziej odrealnionym Flashu te proporcje wyglądają normalniej.

Coen
    Participant

To dopiero pierwszy sezon, daj im czas 😉

Melnikor
    Participant

Spokojnie już jest dwóch potencjalnych bohaterów z których będzie coś więcej, w tym co najmniej jeden zostanie nemesis Flasha.

Diabeu
    Participant

Co do Flasha to przeczytałem ciekawą teorię kim naprawdę jest Harrison Wells:

http://dc.wikia.com/wiki/Thomas_Oscar_Morrow_%28New_Earth%29

A tutaj rzeczone wywody:

http://www.imdb.com/title/tt3107288/board/thread/237086355

Nie powiem koleś bardzo ładnie zanalizował chyba wszystko co się dało.

Melnikor
    Participant

Nie znam komiksu, więc trudno mi się odnieść, ale przywykłem do sytuacji, gdy superbohater jest jakimś wyjątkiem od reguły, tymczasem w Arrow niemal każdy w końcu staje się mścicielem w masce/kapturze. Nie mówię, że to źle, ale gdyby nie Felicity, to nie byłoby komu siedzieć za biurkiem. ;p

Już w bardziej odrealnionym Flashu te proporcje wyglądają normalniej.

Piotr to szykuj się na nastęnego The Atom

Szczerze to i we Flashu pewnie niedługo też się to zacznie. DC ma bardzo dużą liczbę pomniejszych, acz znanych bohaterów. A teraz starając się ponownie stworzyć nowe spójne uniwersum wplatają ich gdzie się da (w końcu nie każdy może mieć własny film/serial) pokazując ich początki i powiązania z innymi.

Jamjumetley
    Participant

A w przyszłym roku jest szansa, że dołączy też Supergirl: sPlay 🙂

Cross
    Keymaster

NBC skasowało "Constantine". Stephen Amell na Twitterze napisał, że jeśli jakaś stacja da temu serialowi szansę na 2. sezon, to on wystąpi w nim gościnnie jako Oliver Queen z "Arrow". Za powrotem serialu jest również William Shatner.

Cross
    Keymaster
    Q__
    Participant

Tymczasem zbliża się premiera szóstego, ostatniego, sezonu Supergirl...

Q__
    Participant

I tu przyda się inna kopia trailera:

Q__
    Participant

Poza Reverse Flash: Origins wiadoma ekipa kręci też fan-serial Arrow: Unlimited, osadzony w rzeczywistości alternatywnej, w której tytułowy pan jest... panią:

Q__
    Participant
    Q__
    Participant
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram