Area 51

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Ago
  Participant
  #6874

  Witam

  Po kilku miesiącach eksploracji głębokiej przestrzeni kosmosu w przygodnym towarzystwie lub w pojedynkę, walkach z rasami, które nie chcą pokoju w międzygwiezdnej pustce, czas znaleźć spokojne miejsce w kosmosie. Czas na zgrany zespół, który wesprze się w trudnych chwilach. Wspólnie spenetrujemy najdalsze zakątki systemów, złoimy skórę różnym kosteczkom i kulkom, staniemy w obronie słabszych. Ale już nie w pojedynkę czy w losowym towarzystwie, ale w zgranym zespole kapitanów kosmicznej floty, we flocie Area 51.

   

  Area 51 powstała w chwili możliwości założenia własnej bazy w przestrzeni gwiezdnej. Baza jest w trakcie budowy, powoli przybywa "tierów". Wspólnymi siłami zakończymy jej budowę.

  Ukończyliśmy w 100% projekt kopalni i spire, pozostałe : baza, ambasada i lab są w 60% zaawansowane. Jest nas niewielu, ale mamy nadzieję, że wkrótce będzie nas więcej dzięki Wam. Flota jest dla tych co są często w kosmosie i nie chcą sami dalej błąkać się w niezmierzonych przestworzach.

  Początkujący w grze, zawsze mogą liczyć na pomoc, weterani na wymianę doświadczeń. Możemy sobie też pogadać na różne tematy. Mamy swój flotowy czat, możemy także rozmawiać przez zewnętrzne komunikatory, jeśli zajdzie taka potrzeba.

  Najczęściej spotkać nas można na Earth Spacedocku, w okolicach DS9. Ale także eksplorujemy różne zakątki przestrzeni kosmicznej. Walczymy w STF-ach, Fleet Action i Eventach.

  Jeśli jesteście często w STO i macie chęć w większym, zgranym gronie zrobić misje, zdobyć trochę "grosza" czy tylko się "polansować", zapraszam do Federacyjnej Floty Area 51. Możecie sprawdzić w okresie "adaptacyjnym" (sami określacie jego długość), czy odpowiada Wam atmosfera panująca we flocie. Jeśli nie spodoba się Wam "bycie" w Area 51, zawsze możecie odejść w zgodzie i przyjaźni.

   

  Namiary w grze : OnoOne@onoone ( @onoone )

  Jeśli jesteście zainteresowani wstąpieniem do naszej floty, szukajcie nas w grze codziennie po południu, piszcie na kanale czatowym STOnline.pl.

   

  Zapraszam do wspólnych zmagań w rzeczywistości STO w barwach Federacji.

   

  Pozdrawiam

  ><

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram