Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Archeolog na Hawajach

Archeolog na Hawajach

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Dalek
  Participant
  #3412

  Słynny archeolog Henry Jones Junior znajduje się obecnie na Hawajach. Jednak wcale nie odpoczywa. Właśnie na tych malowniczych wyspach kręcona jest obecnie czwarta część Indiany Jonesa. Okolice miasta Hilo udają południowoamerykański las deszczowy. Wcześniej film kręcono po tygodniu w Nowym Meksyku i Connecticut. Hawaje będziemy mogli oglądać przez około 20% czasu trwania filmu. Prawie połowa akcji dziać się będzie w Los Angles.

  [more]

  Sześćdziesięciopięcio-letni Harrison Ford, aktor, który po raz kolejny wciela się w rolę Indy'ego, przeżywa ciężkie chwile. Rola ta jest niezwykle wymagająca fizycznie. Jednak Ford, który już kilka miesięcy przed rozpoczęciem zdjęć intensywnie trenował, jest w świetnej formie i sam gra w większość scen kaskaderskich. "Gra w nich, potrzebuje tylko trochę więcej woreczków z lodem i sesji masaży" mówi koproducent wykonawczy Kathleen Kennedy. A producent Fran Marshall dodaje: "I dużo Celebrexu" (lek przeciwbólowy). Marshall powiedział też, że na Hawajach kręcona jest jedna z największych scen pościgu filmu, podobna do tej z Poszukiwaczy Zaginionej Arki.

  Nie znamy jeszcze prawidłowego tytułu filmu. Premiera jak na razie zaplanowana jest na 22 Maja 2008 roku.

  Źródło[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram