Animowane SF

Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 252 total)
  • Author
    Posts
  • Cross
    Keymaster
    #115239

    Mam duży dystans do filmów o superbohaterach, ale tutaj to naprawdę tylko pukanie wrogów po maskach i nic więcej 🙂

    Pitmistrz
    Participant
    #115246

    A czego oczekiwać więcej od Hulka? 😀

    Coen
    Participant
    #115763

    A co sądzicie o tym? Pierwsza produkcji DCA osadzona w zrestartowanym uniwersum.

    Osobiście jakoś się nie zapalam, teksty Supka i Zielonej Latarni wskazują, że przed nami kolejny list miłośny do Gacka...

    Cross
    Keymaster
    #116052

    Obejrzałem. Słabiutkie. Za to kopalnia tekstów:

    - Ubierasz się jak dziwka (przechodzień do Wonder Woman)

    - Lody to najwspanialsza potrawa na Ziemi! (Wonder Woman wymachując idiotycznie mieczem w okolicach głowy ulicznego sprzedawcy)

    - Chyba zapomniałeś wypic dziś swoją True Blood (Zielona Latarnia do Batmana)

    Wiele tam podobnych mądrości... 😐

    Coen
    Participant
    #116071

    A myślałem, że w "new 52" ubrali WW porządnie?

    Cross
    Keymaster
    #116095

    Dołączona grafika

    Znośnie.

    Coen
    Participant
    #116131

    Ano, choć liczyłem na coś w ten deseń

    Dołączona grafika

    Cross
    Keymaster
    #116278

    😮

    LIBERTO
    Participant
    #116282

    ekhem. no. ten. tego. WTF???coraz mniej już może zaskoczyć na świecie po tym "czymś"

    Melnikor
    Participant
    #116284

    Te "krzaczki" na początku wszystko tłumaczą.

    LIBERTO
    Participant
    #116289

    ja wiem i rozumiem o co cho. ale z herosów marvela robić jakieś pokemony czy inne tazo. niech mi jeszcze ktoś powie że widział monopoly i karty do gry z postaciami z bibli i będzie git 😉

    Cross
    Keymaster
    #116486

    Avengers Confidential: Black Widow & Punisher. Wbrew zwiastunowi Avengers pojawiają się tam dosłownie na 2 minuty. Dużo zabijania, no ale w końcu Punisher... 🙂

    Melnikor
    Participant
    #116487

    Dużo zabijania, no ale w końcu Punisher... 🙂

    Niekoniecznie, zauważ że coraz częściej zarówno Marvel jak i DC (Ci bardziej) odchodzą od cukierkowatości w swoich światach. Rzesze fanów wychowanych na ich komiksach nie ma już -nastu lat, tylko raczej -dzieści, i taki klimat bardziej im podchodzi.

    Cross
    Keymaster
    #116489

    Całkiem słuszna droga.

    The D
    Participant
    #116769

    Ktoś może oglądał "The Invincible Iron man"? Właśnie wypatrzyłem, że na cdp.pl mają za grosze, chętnie bym poeksperymentował jak wygląda taka forma dystrybucji, ale nie chce pchać się w potencjalnego gniota, nawet jak jest za 5 zł.

Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 252 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram