Forum Fantastyka Inne sci-fi i pozostałe gatunki andromeda w AXN :)

andromeda w AXN :)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • Author
    Posts
  • Reyden
    Participant
    #1898

    Jak podaje USS Pheonix , na kanale AXN będzie Andromeda leciała , AXN startuje 17 października . 😀 Oby AXN był nie kodowany 😈 😈 😈 , to będzie git ; bo spora częśc programu AXN zajmą produkcje S-F 😀 😉

    Merkav
    Participant
    #13706

    Jakies blizsze informacje bo ja nie w temacie ❓

    Update

    Z tego co w googlu wyszukalem to ma to byc na platformie polszmatu czyli moge o tym zapomniec 🙁

    Thengel
    Participant
    #13707

    Na Phoenixie pisali że to coś zz HBO nie z Polsatem.

    Reyden
    Participant
    #13708

    AXN jest z grupy HBO , ma byc na polsacie cyfrowym i na C+

    poczytaj sobie wywiat z szefem polsatu C. w ostatnim TO i OWO

    oraz tutaj :

    http://www.satkurier.pl/?kat=45&id=10287

    Mycroft
    Participant
    #13709

    AXN jest faktycznie kanałem grupy HBO - ma jednak tą zaletę ze nie bedzie kosztował majątek a firmuje go SONY ENTERTAIMENT. Całkiem niezłe filmy, dobre seriale i tak dalej - czyli to co byc musi 🙂

    drupi
    Participant
    #13717

    Dla tych ktorzy sa zainteresowani AXN w kablowce UPC przytaczam odpowiedz pewnej pani na temat tego programu i w ogole fantastyki Witam, W nawiązaniu do otrzymanego e-maila informuję, że nie posiadam aktualnieinformacji na temat wprowadzenia wspomnianego przez Pana kanału do ofertyprogramowej UPC TK. Zapewniam, iz Pańskie sugestie przekazałam osobom odpowiedzialnym zakwestie, których dotyczy.Nadmieniam, iż o wszelkich zmianach będzimy informować naszych Abonentówna bieżąco.Życzę miłego dnia,Patrycja Janik Hi Hi najlepsze jest to z tymi sugestiami jak sie ludziska z UPC wezma za robote to sie moze doczekamy Sci-Fi Chanel i UPN i kilka innych 😀 😀

    Reyden
    Participant
    #13721

    Jeżeli AXN wejdzie do C+ , to w UPC mozna się go rychło spodziewać

    a co do AXN , to jest juz dostepny przekaż próbny na satelicie , niestety kodowany ( pytanie tylko czy to jest kodowanie ala HBO , czy też zwyły kanał na wyłocznośc dla platform cyfrowych )

    mattik
    Participant
    #13728

    Czy mógłby mi ktoś coś powiedzieć o Andromedzie?

    Thengel
    Participant
    #13730

    Hmm... A ma ktoś jakieś informacje dotyczące Aster City... (ostatnio se ja kretyn zmieniłem kablówkę :()

    drupi
    Participant
    #13731

    Zajrzyj ma USS Ocean

    link

    Dokladnie tu i na

    fantasci.gildia.com

    i tu a poza tym na http://www.google.pl

    Piotr
    Keymaster
    #13732

    Czy mógłby mi ktoś coś powiedzieć o Andromedzie?

    Dokladnie nie pamietam... Organizacja zrzeszajaca rozne planety, okret Andromeda pod dowodztwem kapitana "Herkulesa" (mowie o aktorze ze znanego u nas buraczanego serialu o Herkulesie, ktory powinien nazywac sie Heraklesem... Niewazne. 😉 ). W kazdym razie jest jakis kryzys, grozba wojny, Andromeda wykrywa wroga flote, na pokladzie dochodzi do zdrady, okret wlatuje w czarna dziure czy podobna anomalie, czas dla niego sie zatrzymuje, a po 300 latach zostaje wyciagniety przez statek poszukiwaczy wrakow czy cos w tym stylu. Okazuje sie ze wojna zakonczyla sie wielka porazka, organizacja do ktorej Andromeda nalezala dawno nie istnieje, a nasz bohaterski Herk... znaczy kapitan postanawia ze sprobuje odbudowac ta organizacje i przywrocic lad w galaktyce. Nie moge powiedziec ze z poczatku serial bardzo mi sie podobal, ale na pewno sie rozkrecal i mozliwe ze cos z niego by bylo. Niestety RTL2 na ktorym mialem okazje go ogladac, przestal go nadawac.

    Ixion
    Participant
    #13737

    RTL II nadaje nadal „Andromedę”! W każdą środę o 22.15 po dwóch odcinkach SG1. Z tego co wiem jest to sezon 3 (wiem, bo oglądam 🙂 ). Ale nie jestem usatysfakcjonowany z jego „rozkręcenia się”, bo niektóre odcinki są nadal strasznie nudne, albo nawet nudniejsze niż na początku.Jak ktoś chce wiedzieć więcej, to zawsze służę moją skromną znajomością tego serialu.

    drupi
    Participant
    #13828

    No kochani moi AXN na swoim kanale min w Brazylii nadaje Entunia naszego kochanego. Takze wiecie kolezanki i koledzy Entek pewno wkrotce wejdzie pod nasze strzechy i wszyscy bedziemy sie cieszyc nowa produkcja teraz juz Star Treka!!!! Cieszycie sie??? 😀

    Reyden
    Participant
    #26386

    Stało się :):)AXN jest dostępny w UPC , yahoo :):)Teraz przydało by się aby jaiegos Treka puścili .

    Wiktoria
    Participant
    #26414

    Zgroza to za słabe słowo. Istnieje coś takiego jak google – to wasz przyjaciel :] I tam można się dowiedzieć wielu intrygujących rzeczy [to odnośnie kilku postów wyżej] przy małym oporze... i również tam dowiecie się o polskiej stronie AXN i o tym że trek będzie emitowany jak i inne bardzo ciekawe pozycje.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram