Andoria

Viewing 5 posts - 16 through 20 (of 20 total)
  • Author
    Posts
  • Kaleh
    Participant
    #26761

    Nie sprawdzalem liczebnosci tamtych kolonii, ale jak bez "glownej" ppopulacji rasy zazwyczaj sa zagrozone wyginieciem. No chyba ze tamta populacja liczyla by co najlmniej pare miliardow - inaczej pula genowa bylaby zbyt mala i genoteyp andorian zaczalby sie degenerowac.

    Co do vulcan to przed wejsciem do Federacji mieli swoje imperium wiec chyba maja troche wiecej planet.

    [post="24844"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    O degeneracji mówimy dopiero jeśli liczba osobników spada poniżej 2200 🙂 Takie są fakty. W związku z czym ciężko tu mówić o wymieraniu...

    Mod: Proszę o skracanie zbędnych cytatów, by nie dublować niepotrzebnie całej treści posta 😉

    Akeen
    Participant
    #37134

    PRZYPOMINAM GRACZOM EXA O ROZDZIALE IX ARTYKUŁÓW FEDERACJI

    ARTYKUŁY OD 55 DO 60

    ŹRÓDŁO http://www.startrek.pl/db.php?op=artykuly&param=10

    Zarathos
    Participant
    #37136

    Pomijajac fakt ze tekst ten, jako niekanoniczny stanowi co najwyzej dodatek do gry to nie widze tutaj niczego co by sie nie zgadzalo ze swiatem ExC.

    Eric Keitel
    Participant
    #37142

    PRZYPOMINAM GRACZOM EXA O ROZDZIALE IX ARTYKUŁÓW FEDERACJI

    Może i czasem mam problemy z kojarzeniem faktów - szczególnie, gdy na nogach jestem od piątej rano. DLatego poroszę o wyjaśnienie, o czym KONKRETNIE mamy pamiętać, i jaki masz cel w przypominaniu nam tego?

    Akeen
    Participant
    #37180

    Eric: Cel ? No cóż sprawdzałem tylko czyjąś reakcję.Zarathos: Warto wiedziec że bierzesz pod uwagę te informacje mam nadzieje że w całości.

Viewing 5 posts - 16 through 20 (of 20 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram