Forum Trek.pl Newsy Star Trek Ambasada Wolkana

Ambasada Wolkana

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Vashar
  Participant
  #7753

  Dawno, dawno temu, jeszcze za czasów Polskiego Oddziału Gwiezdnej Floty, istniała w internecie Ambasada Wolkana, której zadaniem było dostarczanie wiedzy na temat Wolkan i wolkańskiej kultury. Po latach przerwy Ambasada wraca, nieco odmieniona, bo w formie fanpage'a na Facebooku i z misją dostarczania nowinek trekowych, zwłaszcza tych o Wolkanach i łączenia fanów zielonokrwistych.

  Zapraszam serdecznie do odwiedzenia i polubienia Ambasady: https://www.facebook.com/ambasada.wolkana

  Dołączona grafika

  Slawek
  Moderator
  #116192

  Nic osobistego, ale nie rozumiem fenomenu. Tyle tych stronek, serwisów i fanpage'ów się namnożyło, a każdy pisze zwykle o tym samym lub przekierowuje do sąsiada. A często wszystko i tak pisane jest przez te same osoby. Takie rozdrabnianie się. No ale to tylko moje zdanie.

  Cross
  Keymaster
  #116208

  Mam podobnie, do tego facebookowe fanpage'e to zazwyczaj straszna obniżka poziomu - jakieś obrazki, śmichy-chichy i dwuzdaniowe teksty.

  Endrius
  Participant
  #116313

  Fajnie, ale coś za bardzo śmieszkują ci Wolkanie. Mogliby przynajmniej udawać, że nie rozumieją ziemskiego poczucia humoru, miałoby to jakiś smaczek 🙂 W obecnym kształcie treść tego profilu nie różni się od komentarzy obrazkowych na wykopie czy reddicie.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram