Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Ambasada Romulańska

Ambasada Romulańska

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • Corvus
    Participant
    #2276

    Uwaga Romulanie!!!!!!!!!

    Właśnie rozpoczynam prace nad Pierwszą Prawdziwą Polską Stroną Romulańską ( PPPSR – nazwa robocza 😀 ).

    Dzięki pomocy Zarathosa w sprawach technicznych, tą stronę problemu mam rozwiązaną.

    Pozostaje natomiast problem z opracowaniem materiałów na stronę. Mimo że same materiały można znaleźć, to trzeba je przetłumaczyć, opracować, itp.

    Pracy jest od ch.... i ciut, ciut. Cześć już jest zrobiona (okręty), cześć jest właśnie tworzona ( chronologia i historia Imperium).

    Tak więc wszystkich naprawdę zainteresowanych tworzeniem czegoś nowego proszę o kontakt :

    - na PM

    - na GG --- 7338827

    - albo na pocztę --- wielkiadmiral@poczta.onet.pl

    Gorąco zapraszam do współpracy!

    I. Thorne
    Participant
    #22544

    A z chęcią bym pomógł, ale niestety moja wiedza jest bardzo mała ( to znaczy filmy w polskiej TV + wiedza z tego forum). Chyba jedynę co moge zrobic to być wyszukiwarką ewentualnych błędów.Niech Bóg chroni Imperium!!!

    Coen
    Participant
    #22547

    Chętnie pomoge, ofiarując również zewnętrzny punkt widzenia:)Zresztą tak jak do tej pory

    Q
    Participant
    #27702

    http://portalq.prv.pl/

    Mamy pewne tajne dane na wasz temat.

    więc...

    Continuum jest zainteresowane współpracą

    Prosze o kontakt.

    Kaleh
    Participant
    #27726

    Możecie liczyć na moje wsparcie merytoryczne :)Jestem za tym oboma distruptorami 😉

    Zarathos
    Participant
    #27727

    hmm... tez ci pomoge (i tak juz to robie, wiec moge sie dopisac do listy :D)

    Corvus
    Participant
    #27740

    No proszę! A już zaczynałem tracić nadzieję. 😀 Dzięki na ofiarowaną pomoc, a wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na PM. Liczę, że będzie się nam dobrze współpracowało, a strona zacznie powstawać szybciej niż do tej pory.

    Zarathos
    Participant
    #27742

    no nie marudz, strone juz masz. fakt ze zintegrowana z ExC, ale wiesz dobrze co planuje na przyszlosc. Nie narzekaj romulaninie tylko rzuc tego niebieskiego browarka 😀

    Zeal
    Participant
    #27746

    Jeśli chodzi o tłumaczenie materiałów - mogę pomóc. Dajcie mi linka i trochę czasu.... :)Niech stracę, ta moja romulańska połowa domaga sie równego prawa 😉

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram