Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Alien vs Predator - film

Alien vs Predator - film

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 51 total)
  • Author
    Posts
  • hipcio_lukutus
    Participant
    #2027

    na stronce http://www.avp-movie.com znajduje sie trailer filmu, mało w nim pokazano ale zapowiada się ciekawie. Jak myślicie kto przetrwa 😈

    Coen
    Participant
    #17610

    Sadze ze przetrwa 1-3 ludzi oraz jeden predator, najlepszy z pośrod nich wszystkich:)

    Kruge
    Participant
    #17614

    Whoever wins... we loose 😈 Filmu juz nie moge sie doczekac...A kto przezyje? Jeden marine, jeden Predator i w koncowej scenie rzuca sie na stado obcych 😉

    Piotr
    Keymaster
    #17617

    Ostatni film z serii Aliens zbyt udany nie byl. Druga czesc Predatora tez do gustu mi nie przypadla, ale to... kto wie. Moze byc bardzo ciekawie, jeszcze jak sie uda uzyskac odpowiedni klimacik to bedzie super.

    Zeal
    Participant
    #17700

    Jeśli będzie taki, jak w komiksie, to będzie co oglądać... Tak czy inaczej - na liście pozycji obowiązkowych mam to od momentu znalezienia pierwszej informacji o planach takowego filmu... Czyli od dobrych kilku lat ( a tak, juz tak długo się do tego przymierzano).A kto przeżyje? Hmm, zapewne ten, kto nie zginie... :DZobaczymy.

    drago22
    Participant
    #18111

    kiedys mialem komiks "Batman vs Predator" moze kiedys tez nakreca 😀

    Gosiek
    Participant
    #20409

    Amerykańska premiera filmu zbliża się wielkimi krokami - został już niecały miesiąc (13 sierpnia). Niestety - my, jeżeli chcemy zobaczyć ten film w kinie, będziemy musieli czekać znacznie dłużej, bo aż do 15 października. 😥 😈 A na razie pozostają nam tylko wizyty na oficjalnej stronie filmu, gdzie oprócz pierwszego, krótkiego trailera możemy też zobaczyć świetny 'internet exclusive trailer' oraz filmiki 'making of avp monsters' i behind the scenes'. Internetowy trailer można też ściągnąć torrentem - rozmiar pliku około 23 mb. Na więcej przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

    Jackson
    Participant
    #20410

    Hmmm... Ja sie nic dobrego nie spodziewam - raczej bedzie niskobudzetowa rzecz, ciekawe czy lepsza od Alien 4

    Ktos mowil o komiksie Batman vs Predator

    z http://www.fanfilms.com > dzial Non-starwars

    Krusty
    Participant
    #20415

    O tak, kto nie widział jeszcze tego filmiku to niech, czym prędzej to nadrobi istna rewelacja!

    Piotr
    Keymaster
    #20416

    Hmmm... Ja sie nic dobrego nie spodziewam - raczej bedzie niskobudzetowa rzecz, ciekawe czy lepsza od Alien 4

    Nie no, film niskobudzetowy to to raczej nie bedzie. Choc w sumie nie licze na cos wyjatkowego, tworcy najpewniej postawia na wartka akcje - co oczywiscie nie jest zle, pod warunkiem ze jest dobrze wykonane. Ale straci na tym klimat grozy, ktory w filmach o Obcym i Predatorze byl bardzo wazny. A moze sie milo rozczaruje.

    Coen
    Participant
    #21048

    Film obejrzany (kijowa jakoś, kijowa pora, ale warto było:) )

    Co tu dużo mówić film podobał mi się bardzo i polecam go wszystkim fanom obu cykli

    <Spoiler mode on>

    Jest to żywcem nieomal przeniesiona w nasze czasy historia z komiksu AvP, tylko bohaterce zmienił się kolor skóry (nad wyraz popularne teraz w USA) oraz na końcu nie poleciała z radosna bandą łowców na kolejne polowanie. The End rozwodzenia się nad fabułą. Teraz buraki, zamierzenia i smaczki

    Zacznę od dołu, czyli od buraków. Tu na szczęście nędza aż piszczy, tylko jeden znaczny:

    Predator z natury jest stworem bardzo ciepło lubym tam znalazło), tylko im buty dodali.

    Teraz zamierzenia: No tu jest tego najwięcej. Po pierwsze łowca który prowadził niejako swoich braci miał mocno skomplikowaną maskę, co oznacza iż był nad wyraz doświadczony, możliwe iż z ostatniego lub przedostatniego klanu (nie pamiętam dokładnie nazw wiec ich nie podam), a tu odpada tak łatwo w konfrontacji ze zwykłym "Twardym miechem"? Nie wiem czy to burak czy zamysł twórców ale ja to tłumacze sobie tak iż on albo był chory albo już tak stary iż sam z góry zakładał że to będą jego ostatnie łowy. Dowodził by tego wadliwy sprzęt (ostrza które się topią od kwasu a przecież spokojnie powinny móc być w nim myte), oraz sama jego przegrana w walce wręcz (a predator jak szarpnie to po prostu rozedrze Aliena jak starą szmatę). Tak wiec jeśli to miało być jego ostatnie polowanie to ogromny + dla twórców, jeśli nie to jeszcze większy minus

    Po drugie, mi się wydaje albo predatorzy lekko podrasowali swoją królową bo okres miedzy przyczepieniem się mordoklejki, złożeniem jaja, i wyrośnięciem rozrywacza klatek był kilka set razy krótszy od tego co było we wcześniejszych filmach czy komiksach.

    Po trzecie, również chyba dowód poprasowania przez łowców swojego mięska. Zwykły alien chodźby się za przeroszeniem zesrał na ogonie nie uniósł by człowieka, o 2-3 razy cięższym łowcy nie wspomnę, na pewno nie przebił by tez maski żuwaczkami.

    No i z buraków to tyle, natomiast co do smaczków...to tylko podziwiać:)

    Sam początek polowania. Stary nie zaatakował tamtego kolesia (na pewno kumacie którego) dopóki tamten nie sięgną po broń. Kiedy Bishop v. alfa 0.00003 został wzięty na szpikulec i prześwietlenie wykazało iż jest on wadliwego zdrowia łowca go zostawił bo co warte takie łatwe trofeum?:)

    <Spoiler mode off>

    Tak więc ponownie polecam wszystkim film serdecznie:)

    r_ADM
    Participant
    #21064

    ciekawe co mowisz bo recenzje wygladaja tak

    Coen
    Participant
    #21065

    I nie dziwi mnie to w cale. Film nie oceka sławnych osób w obsadzie ani jasno pokazanego dobra i zła.

    r_ADM
    Participant
    #21071

    czy ty sugerujesz, ze to ma byc film ambitny ?? lolfilm pretenduje do najgorszego filmu roku 🙂

    Coen
    Participant
    #21073

    Zalezy co rozumiesz przez film ambitny. A co do pretendencji do najgorszego filmu roku..cóż świadczy to tylko jak debilne jest społeczeństwo.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 51 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram