Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Uniwersum Gry, porady i taktyka aktywność w grze- jak sprawdzić ile czasu poświęciłem na sto

aktywność w grze- jak sprawdzić ile czasu poświęciłem na sto

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • marekbuli
    Participant
    #8693

    Witam. Jak w temacie. Chciałem sprawdzić ile czasu przesiedziałem przed kompem ze sto. Wiem kiedy się zarejestrowałem i od kiedy gram , ale ja sprawdzić rzeczywisty czas.

    pozdrawiam

     

    snowman
    Participant
    #123986

    W oknie konsoli wpisz polecenie /played. Wśród "Game channels" aktywna powinna być jednak pozycja "System". Tutaj znajdziesz listę poleceń dostępnych z poziomu konsoli.

    marekbuli
    Participant
    #123988

    dzięki. Przez 5 lat przesiedziałem 38 dni

    snowman
    Participant
    #123989

    Bardzo proszę, mnie na jednej z postaci wyświetliło właśnie niemal 199 dni. Siedem lat grania zobowiązuje. 😆  Tyle tylko, że pewnie ze 2/3 tego czasu jak nie więcej to zwykła bezczynność.

     

    Aktualizacja: Postać, którą wykorzystuję przede wszystkim do zabawy na giełdzie wykręciła blisko 249 dni. 😀 A jest wyraźnie młodsza od poprzedniej. Ciekawe czy ktoś ten wynik pobije...

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram