Forum Fantastyka Inne sci-fi i pozostałe gatunki Aktualnie oglądam...

Aktualnie oglądam...

Viewing 15 posts - 436 through 450 (of 483 total)
  • Author
    Posts
  • Match
    Participant
    #108601

    Po latach wziąłem się za Seaquesta, całkiem przyzwoity, choć momentami wieje nudą (ale gdzie nie wieje?).

    Diabeu
    Participant
    #108637

    choć momentami wieje nudą (ale gdzie nie wieje?).

    BREAKING BAD.

    Cross
    Keymaster
    #108708

    Last Resort i 666 Park Avenue mają mieć zamknięte zakończenia. Dobre i to... Pierwszy z seriali miał podobno b. dobre recenzje, ale nie wytrzymał konkurencji w porze emisji.

    Akane
    Participant
    #108712

    Hmmm... aktualnie oglądam:- "Carnivale" (w pewnych bólach póki co)- "Revolution"- "666 Park Avenue" (chlip)- "Dextera"- "Grey's Anatomy" (bez większego przekonania, bo spierniczyli sprawę z tym sezonem kompletnie)- "Haven"- "How I met your mother"- "Castle"- "The Mentalist"- "Supernatural"I pewnie coś mi jeszcze umknęło... Jestem niepoprawną pochłaniaczką seriali, także staram się codziennie przynajmniej ze dwa odcinki nadrobić 😉

    Cross
    Keymaster
    #108713

    Haven jest dla mnie strasznie jałowe i oglądam w zasadzie z rozpędu (już 3 sezon 🙂 ), ale ostatni odcinek z podróżą w czasie był ok.

    master_bruce
    Participant
    #108719

    to i ja coś dorzucę:z bieżących:- 666 Park Avenue- Arrow- American Horror Story: Asylum- Anger Managment- Doctor Who- Revolution- Sons of Anarchy- The Big Bang Theory- Two And a Half Man- Teenage Mutant Ninja Turtles (2012)(anim.)z zakończonych:- Star Trek: Voyager- Dragon Ball Z (anim.)- Daker Than Black (anim.)- Teenage Mutant Ninja Turtles (1987)(anim.)

    Cross
    Keymaster
    #109124

    Last Resort coraz szybciej do przodu, szkoda tego serialu. Oby go chociaż sensownie zamknęli.

    Diabeu
    Participant
    #109136

    Na bank obejrzę w wolnej chwili.

    Cross
    Keymaster
    #109444

    ABC wyemitowała dotychczas dziewięć odcinków 1. sezonu "666 Park Avenue" (ostatni 2 grudnia). Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, serial miał powrócić do ramówki na początku stycznia, by dokończyć emisję. Do wyemitowania pozostały jeszcze cztery epizody. ABC zmieniła jednak zdanie i usunęła "666 Park Avenue" z ramówki.

    I tak naprawdę wygląda dbanie o klientów. Lepiej to sobie uzmysłowić niż liczyć na cuda na kiju.

    master_bruce
    Participant
    #109453

    czyli co?? Już koniec?

    Diabeu
    Participant
    #109455

    Tak.Skończyłem 5 sezonów Mad Men.Czysty geniusz, ciężko to opisać słowami. 10/10.Tak, ten serial jest aż tak dobry.Zacząłem Capricę, po pilocie jestem pełen nadziei na dobry sezon.

    master_bruce
    Participant
    #109460

    A propos, to ja jestem w połowie Oryginalnej Serii BSG.

    Cross
    Keymaster
    #110844

    Spojler!

    Ostatni odcinek 666 Park Avenue wygląda na zmieniany fabularnie "na szybko". Nierozwiązane wątki (kim jest Gawin - Szatanem/jego demonem/jego wyznawcą - i jego konflikt z przedstawicielem wiary w starszych bogów, organizacja Conspirati, poboczne postaci - mieszkańcy Drake'a) zakończono wybiciem wszystkich. Triumfuje zło, a na końcu uchylony zostaje jakby rąbek tajemnicy co miało/mogło dziać się dalej... Trochę szkoda.

    Diabeu
    Participant
    #114351

    Obecnie 2 sezon Quantum Leap. Są tu jacyś fani serialu? Będzie trzymał obecny poziom do końca?Nie jest to jakieś wybitne dzieło i saj-faj jest w nim tyle co w nowym Star Treku eksploracji, ale bardzo przyjemna pozycja do obiadku 🙂

    Match
    Participant
    #114353

    Quantum leap pamiętam tylko z czasów, kiedy leciał na RTL7.

Viewing 15 posts - 436 through 450 (of 483 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram