Forum Fantastyka Inne sci-fi i pozostałe gatunki Aktualnie oglądam...

Aktualnie oglądam...

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 483 total)
  • Author
    Posts
  • Diabeu
    Participant
    #5857

    No właśnie, szukałem tutaj takiego tematu, ale nie znalazłem więc zakładam 😎 Ja aktualnie jestem na 6ym sezonie Voyagera, właśnie kończę odcinek Fury, gdzie Kes powróciła na Voya i zrobiła niezły burdel.Ten sezon oraz 4 to chyba najlepsze, bardzo mało było słabych odcinków, jak np 'Muse', gdzie B'ellana Torres była natchnieniem dla lokalnego ludu, co to wystawiali sztuki w teatrze. Nudne to było jak cholera!O dziwo holodekowe historie miasteczka Fair Haven były bardzo fajne i z dobrym humorem zrobione.

    Bartas
    Participant
    #93757

    A ja ostatnio widziałem Tribble w DS9 🙂 odcinek mnie zniszczył, zmiótł i zmasakrował 😉

    I. Thorne
    Participant
    #93760

    A właśnie odcinek z teatrem o Torres był bardzo fajny. Zaczynam doceniac odcinki, gdzie nie strzelają i nie zabijają się. No i nie obrażają Borga...Ja zaczynam 7 sezon TNG, ale zrobiłem sobie przerwę na Dextera po raz drugi.

    Diabeu
    Participant
    #93763

    No Muse był nudny, ale VOY miewał już dużo gorsze odcinki, jak np ten, gdzie Czakotaj napierdzielał się z takimi śmiesznymi eljenami w lesie, jezus jakie to było tragiczne, momentami nawet przewijałem, bo nie szło tego zdzierżyć. To był zdaje się odcinek 4x03. Sorki za delikatny offtop, ale musiałem wylać tę gorycz. Threshhold w porównaniu z tym powyższym to jest super odcinek, poważnie.

    Elvenking
    Participant
    #93789

    W pierwszych 3 sezonach Voya właściwie nie ma na czym zawiesić oka. Wiadomo powszechnie, że ten serial zaczyna się w momencie, gdy znika Kes, czyli w odcinku Scorpion. Później - im dalej, tym lepiej. A teraz zaraz będę oglądał coś z TNG, wczoraj oglądałem odcinek ze Scottym i sferą, która uwięziła w środku Enterprise. Jeden z fajniejszych odcinków.

    Barusz
    Participant
    #93790

    Sorry, ale choćby wszystkie odcinki z... niespodzianka Kes, poza Elogium, są bardzo dobre. Doktorek sam na statku (początek drugiego sezonu) to małe arcydzieło, podobnie choćby telepatyczny psychopata :] Ale to wyjątki, tu się zgadzam.Najgorszy VOY ever? Środek piątego sezonu, Voyager wkracza w chmurę, która powoduje halucynajce u załogi i Chakotay biega po ringu bokserskim 😆

    Romek 63
    Participant
    #93791

    A ja aktualnie jestem na 4-tym sezonie Voyagera, niedawno weszła do akcji 7 z 9 i fabuła zyskała na atrakcyjności :DOstatnio oglądałem odcinek 4x11 z Leonardem da Vinci w roli głównej 🙄

    fluor
    Keymaster
    #93792

    TNG 3x01 The Evolution. Niesamowite granice Pierwszej Dyrektywy oraz ogólnie ochrony inteligentnych form życia już kilka razy mnie zaskoczyły.

    Lo'Rel
    Participant
    #93797

    Ja aktualnie nic nie oglądam, ale jeżeli chodzi o Voyagera to dla mnie w absolutnej czołówce jest Memorial (6 sezon), parę głupot tam jest, ale wydzierająca się Janeway jest dla mnie genialna. Poza tym Timeless (lądowanie Voyagera - boskie) i Scorpion - najlepszy epizod z Borgiem.

    Diabeu
    Participant
    #93800

    Romek 63- nie czytaj tego poniżej bo spoilery!Ja dotarłem wczoraj w nocy (no, dziś) do 7x06- Inside Man, gdzie to Ferengi sabotowali hologram Barclaya aby ten im 7 of 9 przyprowadził poprzez tą 'fałdę geodezyjną'. Czyli taki wormhole tylko, że się wlatuje do jednego czerwonego olbrzyma a wylatuje z drugiego. Trochę absurdalny pomysł, ale już nie takie kwiatki były w Star Trekach, więc wybaczam.Unimatrix Zero obie części były świetne, ale tutaj znowu scenarzyści boleśnie osłabili niezwyciężonych Borgowców i pewnie sporo osób narzekało. Odcinek 'Imperfection' z wymianą tego hmm, jak mu tam było...no tego implantu w głowie Seven, to też był dobry odcinek, aż się prawie wzruszyłem gdy Siódemce na końcu łzy pociekły po policzku.Jeszcze odcinek z porwanym Doktorem, gdzie stał się on bohaterem na tej stacji medycznej- też spoko.No więc jak na razie 7my sezon dobrze się zaczął i mam nadzieję na tendencję wzwyżkową.

    Lo'Rel
    Participant
    #93804

    7 sezon jest niezły, choć notuje osobiście spadek w odniesieniu do sezonów 5 i 6, ale to może moje odczucie. Unimatrix zero jest niezły, pokazuje że ten niezniszczalny twór jakim jest Borg, posiada jednak słabe punkty. Szczerze mówiąc, niewiele pamiętam epizodów z 7 sezonu, poza rewelacyjnym z Klingonami, z Janeway jako pracownicą fabryki, Author Author, Friendship One, Homestead i End Game, ale o finale się nie wypowiadam póki nie zobaczysz Diabeu.chyba będę musiał sobie Voyagera odświeżyć...

    Diabeu
    Participant
    #93807

    Spoko, jak wrócę z Krakowa to zasiadam wieczorem i katuję dalej :]Ps. szkoda, że nie można wypowiedzi chować w spoiler.A nie, jednak można :PI tak też będę robił, aby nie psuć zabawy tym, co jeszcze nie oglądali.

    Eviva
    Participant
    #93809

    Ja jestem w 4 sezonie VOY. Ostatnio obejrzałam odcinek "Zdobycz" - bardzo ciekawa kontrowersja moralna i starcie racji 7 i racji pani kapitan... i nie wiadomo właściwie, która z nich miała rację.

    Tom_Logan
    Participant
    #93812

    Widzę, że VOY ma niezłą oglądalność 😉 Sam ostatnio zacząłem oglądać ale jestem daleko w tyle. Kończę 2 sezon ale i tak jest nieźle.

    Diabeu
    Participant
    #93815

    Prawda jest taka, że Voy jest dobry przez pierwsze 3 sezony ale dopiero od odcinka Scorpion zaczyna się konkretna jazda.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 483 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram