Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Aktualizacja kalendarza oraz nowe oferty w C-Store

Aktualizacja kalendarza oraz nowe oferty w C-Store

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #6033

  O nowej serii epizodów Cloaked Intentions informowaliśmy wczoraj. Jak się okazuje, to nie koniec niespodzianek, jakie Cryptic zaplanował na najbliższe miesiące.

  [more]Jeśli z jakiegoś powodu uważacie, że miesięczny abonament to zbyt mała kwota wydawana na jedną grę, to zapewne ucieszą Was nowe przedmioty do kupienia w C-Store. Już w najbliższych dniach do oferty trafi pakiet mundurów Federacji, jakie widzieliśmy w odcinku The Next Generation "All Good Things". Oprócz tego miłośnicy Voyagera ucieszą się z obecności grywalnego Delta Flyera, który wydany zostanie pod koniec stycznia. Tymczasem w lutym do oferty trafi nowy wolkański okręt naukowy klasy D'Kyr, a także... mundur z dekoltem (Open Jacket Uniform).

  Dołączona grafika

  Przede wszystkim jednak należy przypomnieć, że drugiego lutego minie rok od premiery gry. Z tej okazji twórcy zapowiadają trwający tydzień event z udziałem "starego znajomego", oferującego ciekawe przedmioty w głównych bazach świata gry. A to zapewne nie koniec zaplanowanych atrakcji.

  Źródło: Star Trek Online[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram