Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Akta Dresdena na DVD

Akta Dresdena na DVD

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Participant

Firma Mirax DVD przygotowała dla fanów serialu Akta Dresdena minikolekcję składającą się z trzech płyt DVD - każda z czterema odcinkami pierwszego sezonu.

[more]Serial powstał na podstawie książki Jima Butchera "Akta Harry'ego Dresdena" i opowiada o jedynym w Chicago magu-detektywie, który jest specjalistą w rozwiązywaniu nadprzyrodzonych zagadek.

Pierwsza płyta już do nabycia w Empiku.

Dołączona grafika

[/more]

perekel
    Participant

W kioskach też można kupić 🙄

Eviva
    Participant

W kioskach też można kupić 🙄

Serial idiotyczny, odtwórca głównej roli ma aparycję, pobudzającą do wymiotów - po co miałabym na to wydawać?

Zuza
    Participant

Serial idiotyczny, odtwórca głównej roli ma aparycję, pobudzającą do wymiotów - po co miałabym na to wydawać?

Ciesz się, jeśli nie skusiłaś się na przemęczenie książki 😀

Eviva
    Participant

Wogóle nie wiedziałam, że takowa istnieje, pewnie na moje szczęście

biku1
    Participant

To to ,że Ci się facio nie podoba to już przekreśla serial ? :huh:

perekel
    Participant

Cóż, każdy ma prawo do swojego zdania. . Mnie, na przykład, w serialu podobał się klimat urban fantasy jako taki, ale oczywiście nikt się ze mną zgadzać nie musi... 😐

Dzikowy
    Participant

Mi się Shatner nie podoba i TOSa oglądam z przyjemnością. 🙄

Eviva
    Participant

Mi się Shatner nie podoba i TOSa oglądam z przyjemnością. 🙄

Co innegop facet, który się nie podoba, a co innego taki, na którego widok chce Ci się rzygac. Poza tym, nie tylko w tym rzecz, po prostu serial mi nie odpowiadał, a główny aktor to tylko gwóźdź do trumny.

Dzikowy, gdybyś wyznał, że Shatner Ci się podoba, to dopiero byłby shocking!

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram