Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Agenci T.A.R.C.Z.Y.: plotki i przecieki nt. sezonu 3

Agenci T.A.R.C.Z.Y.: plotki i przecieki nt. sezonu 3

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • kotek
  Participant
  #8408

  1&srcw=630&srch=350&dstw=630&dsth=350

  Tęsknicie za Agentami T.A.R.C.Z.Y.? Ja bardzo. Poszukując nowinek na temat mojego ulubionego aktualnie nagrywanego serialu, trafiłam na garść ciekawych informacji na temat 3 sezonu Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
   
  [more]

  ***UWAGA!!! SPOILERY!!!***

   
  27 lipca padł pierwszy klaps na planie nowego sezonu, a odtwórcy głównych ról dzielą się wrażeniami po lekturze scenariusza.
   
  Największą zagadkę stanowi zniknięcie Simmons. Dosłownie w ostatnim kadrze 2 sezonu "coś" zabiera Jemmę. Oczywiście pikanterii sytuacji dodaje fakt, że staje się to zaraz po tym, jak zauroczony nią Fitz wreszcie, po 2 sezonach odważy się zaprosić ją na kolację. Zatem przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać na rozwój sytuacji między nimi. Mam nadzieję, że scenarzyści nie każą nam czekać kolejnych 2 sezonów.
   

  rf4duy6p.jpg

  Elizabeth Henstridge (Jemma Simmons) w ostatniej scenie sezonu 2

   
  Największa metamorfoza czeka Skye. Chloe Bennet przygotowując się do roli w 3 sezonie obcięła włosy i zmieniła image. Nie ma już Skye! Jest Daisy, Daisy Johnson. Czy za tą przemianą pójdą kolejne? Jaka będzie jej rola w 3 sezonie?
   

  Chloe-Bennet-shows-off-new-Daisy-Johnson

  Chloe Bennet (Daisy Johnson), screen z Instagrama

   
  A po za tym, w sezonie 3 kontynuowany będzie rozpoczęty pod koniec 2 wątek tzw. Sekretnych Wojowników, grupy nie-ludzi obdarzonych niezwykłymi mocami. Czy wystąpią przeciwko T.A.R.C.Z.Y., czy zjednoczy ich walka przeciwko wspólnemu wrogowi - Hydrze?
   
  Scenarzyści zapowiadają też, że nowy sezon będzie jeszcze bardziej związany z filmowym uniwersum Marvela, przede wszystkim z najnowszymi produkcjami: Avengers: Age of Ultron i Captain America: The Winter Soldier. Mają też mocniej sięgnąć do komiksowych korzeni.
   
  Premiera zapowiedziana jest na 29 września.
   
   
  Źródła: whatculture.com, instagram.com, marvel.com[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram