Forum Fantastyka Gry Age of Conan

Age of Conan

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • Erixin
    Participant
    #4886

    Czy ktoś z kolegów i koleżanek gra w AoC i jeśli tak to w jakich gildiach?

    Erixin
    Participant
    #82264

    Wnioskuje z postów że nikt oprócz mnie się w to nie bawi :-). Cóż, a może w Guilid Wars?

    Match
    Participant
    #82271

    Z sieciowych jedynie CS od czasu do czasu.

    Erixin
    Participant
    #82382

    Ja pisze o grach rpg, a ty chyba piszesz o counter striku?

    Erixin
    Participant
    #98558

    http://www.gambler.pl/MATERIAL/1118/age,of...ie,darmowe.html

    Oto wiadomość która powinna was zainteresować. Serdecznie polecam!!! Gra jest wyśmienita!!!

    Coen
    Participant
    #98615

    Od trzech lat czekam na ten dzień:)

    Erixin
    Participant
    #98621

    Stali gracze narzekają.

    Coen
    Participant
    #98626

    Zawsze będzie ktoś kto będzie narzekał i niejako się im nie dziwię - wydali kupę kasy na coś co inni będą mieć teraz częściowo za darmo

    Erixin
    Participant
    #98627

    Oto chodzi. Też przez 1 rok płaciłem. 70 zł raz na 2 miesiące wydaje się niewiele, a jednak za wasze to coś.

    I konfiguracja sprzętu w domku się poprawiła, można grać na full detalach i się nie tnie :blush1: Mam nadzieje że wielu graczy wróci do tego świata, bo gra naprawdę jest super. A rumieńców tej grze nadaje PvP.

    A tutaj kilka zrzutek z ekranu, co prawda zrobionych dość dawno ale nadal aktualne: http://www.xfire.com/screenshot_search/?q=...p;view#89813194

    Coen
    Participant
    #98629

    Pamiętam jak grałem gdy był darmowo pierwszy etap, wyspa na której się rozbija. Skleciłem postać (byłem trochę zawiedziony ograniczeniem opcji klecenia), zacząłem grać a potem się mi gra zwiesiła i miałem dość. Za dużo pracy jak na chwilkę grania i zwiechy.Teraz jednak, gdy świat otworzą, zwłaszcza że jestem jego sporym fanem to chętnie wrócę na drogę królów

    Erixin
    Participant
    #98630

    Mnie nadal przeraża wielkość gry: 32 GB!!! Grałem od początku polskiego servera przez jakieś pól roku, potem okazjonalnie co 2 trzy miesiące. wyzwaniem jest server PvP.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram