Accolades: s8 + Winter Event 2013 + s9

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 76 total)
  • Author
    Posts
  • Smiecho
    Participant
    #115279

    Accolade complete: Sweet-toothed - podobno 50 cukierków.

    Dzięki, dodane.

    FAB
    Participant
    #115282

    Mam wszystkie przepisy, zgłosiłem się z nimi do gościa, który tym zarządza i rozpocząłem u niego wszystkie zadania... znalazłem część surowców, skończyłem jedno z zadań i nie mogę robić następnych. Macie jakiś pomysł w czym tkwi szkopuł? Jest jakiś cd czy co?

    Smiecho
    Participant
    #115283

    Zauważyłem, że nawet jeśli rozpocząłeś wszystkie zadania, to na mapie zawsze pokazywane są tylko niektóre składniki do zbiórki. Dopiero gdy je znajdziesz mapa się uaktualnia i pokazuje następne składniki (w tych samych miejscach!). Miałem jednocześnie odpaloną zbiórkę na 3 przepisy i musiałem kilka razy latać w jedno miejsce... Może o to chodzi? Aha! I w prawie w każdym przepisie jest jeden składnik, którego nie można znaleźć na mapie. Trzeba go zreplikować, znaleźć w loot w innej misji, albo też kupić na Exchange.

    FAB
    Participant
    #115287

    No właśnie szkopuł w tym, że nie wyświetlają mi się żadne kółka (po zakończeniu tego pierwszego przepisu). Składniki mam na co najmniej dwa inne przepisy.W międzyczasie zmieniałem lokacje, wychodziłem z gry i nic...EDIT:nieaktualne. jakoś zaskoczyło.

    Slawek
    Moderator
    #115302

    Prośba - czy na przyszłość w swoich listach moglibyście uwzględniać info, jeśli dany Accolade daje graczowi jakąś dodatkową nagrodę? Zwykle jest to jakiś Title. Osobiście nie latam zawzięcie za Acco tak jak Wy, ale jeśli do zdobycia jest właśnie jakiś tytuł, to bym się wtedy konkretnymi osiągnięciami zainteresował.

    FAB
    Participant
    #115304

    Jeśli chodzi o mnie, to nie ma problemu i oczywiście przy kolejnych acco, będę dodawał wszelkie "bonusy".EDIT:Podobno jest potwierdzone, że nie ma acco za 100 cuksów, na razie nie wiadomo jak jest z piernikami.

    Smiecho
    Participant
    #115910

    Wprawdzie nie ma to związku z acoladami za ostatni sezon i event, ale już z acco jako całością jak najbardziej. Nasi sąsiedzi z południa zrobili coś w stylu testera accoladów. Instrukcja:

    1. Wejść na STO Gateway, wybrać postać, wejść w opcję "Accolades"

    2. Jak już cała strona się załaduje zaznaczyć i skopiować do schowka wszystko ze strony (CTRL+a, CTRL+c)

    3. Wejść na http://startrekonline.cz/

    4. W lewej kolumnie na dole jest okienko "Accolades - testování", wkleić tam treść ze schowka.

    5. Pod okienkiem wybrać rasę postaci (Fed, KDF, Rom-Fed, Rom-KDF) i kliknąć przycisk "OTESTOWAT".

    6. Wyświetli się strona, a na zielono na niej accolade, których brakuje na naszej postaci.

    PS. Tu jest filmik instruktażowy: http://www.youtube.com/watch?v=12GfXONnDh4

    FAB
    Participant
    #115916

    Śmiecho, z tego co pobieżnie sprawdziłem, to część acco jest już nie do zdobycia, więc trzeba przygotować listę tego co można zrobić i zacząć to robić ;)Postaram się tym później zająć.

    Ugand
    Participant
    #115927

    Śmiecho, z tego co pobieżnie sprawdziłem, to część acco jest już nie do zdobycia, więc trzeba przygotować listę tego co można zrobić i zacząć to robić 😉

    Postaram się tym później zająć.

    http://sto.gamepedia.com/Accolade/Retired

    FAB
    Participant
    #115932

    Dziękuję Ugand.

    FAB
    Participant
    #116072

    Accolades S8,5:

    General Accolades:

    *Qmendated (10) - Ukończyć Anniversary Episode lub Party Patrol Q

    Poza tym na pewno:

    Dyson Sphere Puzzle Solver - przywrocic zasilanie poprzez urochomienie konsol w odpowiedniej kolejnosci

    the unstoppable captain: sami z tuvokiem sie bronimy

    Explosion Investigator - przeleciec przez korytarz, ktory ocalal po srodku po eksplozji

    Defensive Beam Tactician,

    Tuvok's Support,

    Beam Dodger

    Smiecho
    Participant
    #116092

    Uaktualniłem pierwszego posta o acco Faba i te, na które sam wpadłem.Edit: Plotki chodzą, że dostaje się acco gdy Tuvok ginie, ale mnie nie udało się tego osiągnąć. 🙂 Puszczałem go w najgorsze bagno, a paskud zawsze jakoś przeżywał...Edit 2: Jednak nie ma. Prawda Fab? ;)Edit 3: I jeszcze jedno acco, na które nie trafiłem osobiście, ale ktoś się nim na oficjalnym forum chwali: "Efficient Swarmer Exterminator". Po zabiciu swarmerów są dwa korytarze:- na północ/lewo pokój z unikaniem promieni słonecznych (accolade: Shadow Hugger)- na wschód/prawo pokój, gdzie doktorek pod ostrzałem stara się włączyć konsole. Tu podobno jeśli pomoże się doktorkowi w ciągu 60 sekund, dostaje sie wspomniane "Efficient Swarmer Exterminator".Nie wiadomo tylko na jakiej podstawie otwierają się drzwi. Mnie się wydaje, że to jest losowe.Edit 4: Sławku: Za "Shadow Hugger" chyba dostaje się tytuł "Sunrunner", albo jakoś podobnie. Piszę z pamięci, bo oczywiście zapomniałem sprawdzać to na bieżąco.

    FAB
    Participant
    #116097

    Potwierdzam istnienie:

    Efficient Swarmer Exterminator trzeba iść na prawo i zabić swarmery w 60 sekund. Jak się tam dostać? na razie nie wiem 🙂

    @ Smiecho:

    Udało mi się zabić Tuvoka i nie było za to żadnego acco. Podpytywałem innych i też nikt na to nie trafił. Na pewno jest acco za utrzymanie go przy życiu, ale to inna para kaloszy i o tym wiemy.

    Beret
    Participant
    #116165

    To może zbiorę to do kupy 🙂

    Accolades S8,5:

    General Accolades:

    Qmendated (10) - Ukończyć Anniversary Episode lub Party Patrol Q

    Celebration: Year Four! (100) - Pomoc Tuvokowi w Dyson Sphere, czyli ukończenie misji "A Step Between Stars"

    Story Accolades:

    Wszystkie accolades za misję "A Step Between Stars" (misja randomizowana czyli różne ścieżki misji wybierane losowo!)

    Icarus 2.0 (10) - Unikniecie uszkodzenia własnego okrętu przez słońce podczas misji "A Step Between Stars";

    1 Dyson Sphere Puzzle Solver (10) - przywrocic zasilanie poprzez urochomienie konsol w odpowiedniej kolejnosci;

    2a Defensive Beam Tactician (10) - wybranie taktyki w której wpomagają nas beamy obronne (Solanae Marksman Environmental Siut);

    2b Swarmer Tactician (10) - wybranie taktyki w której wpomagają nas swarmery (Solanae Enforcer Environmental Siut);

    2c The Unstoppable Captain (10) - sami z Tuvokiem się bronimy (Solanae Striker Environmental Siut);

    3 Dyson EV Siut Collector (10) - Zebranie wszystkich trzech kombinezonów środowiskowych Solanae;

    4 Explosion Investigator (10) - przelecieć przez fragment ocalałego korytarza gdy podążamy z 1 do 2 części bazy w kombinezonach;

    5 Efficient Swarmer Exterminator (10) - Zabić Swarmery w ciągu 60s kiedy bronimy Doktorka wpisującego kody;

    6 Shadow Hugger (10) - Unikniecie spalenia podczas wpisywania protokołów bezpieczeństwa by naprawić tarcze ochronną w pokoju;

    7a Tuvok's Support (10) - Tuvok nie pada ani razu podczas części misji naziemnej;

    7b Beam Dodger (10) - Unikniecie spalenia przez promienie podczas zwierania połączeń w 3 panelach komputera w ostatnim pokoju;

    Dołączona grafika

    Mapka naziemnej części misji "A Step Between Stars"

    Helenth
    Participant
    #116166

    To może zbiorę to do kupy 🙂

    Przecież dokładnie to samo (+pare innych) jest w pierwszym poście 😛

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 76 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram