Accolades: s7

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 33 total)
  • Author
    Posts
  • FAB
    Participant
    #7073

    Kolega Smiecho zainspirował ten temat. Propozycja jest taka, żeby wymieniać się tutaj tym co nowego złapiecie:

    Jakie acco, gdzie i za co.

    W imieniu wszystkich zainteresowanych z góry dziękuję.

    Kategoria "Events":

    -Tholian Capital Punishment (10) (Tau Dewa Block, podczas alertu ubić 3 bosów, Acco uruchamia sie przy zabiciu pierwszego: Zlo'Pauk, Presa Gran, Zagristi)

    -Tholian Malfeasance (10) (ubić Tholianskich bosów w The Vault: Ensnared: Iskel, Tik'r, Seldspar, Lelkene, Saphene)

    Kategoria "Exploration Accolades":

    -New Romulus Researcher (25) - wypytać kilku naukowców na Nowym Romulusie (najczęściej przy transporterach) o wszystkie gatunki fauny i flory

    -Colonized New Romulus (25) - odkryj wszystkie acco związane z wejściem w dziwne miejsca na Nowym Romulusie:

    Take a small leap of an old small bridge (patrz: To Boldly Jump)

    The uderside of the bridge holds a great view (patrz: Bridge Troll)

    The mid-level of the waterfall is your destination (patrz: Brave New Waterfalls)

    Conquer the arch of Vestam Peaks (patrz: Master of Vestam)

    Knock of the door of New Romulus (patrz: Building The Gates)

    Prove your mastery over a ruin (patrz: New Romulus Historian)

    A rock leads to a view in a Staging Area (patrz: Staging Area Quatermaster)

    A downed tree can be your path (patrz: A Hwael of a Good Time)

    Climb a rock formation in Eppoh Fields (patrz: Why Are You Climbing A Rock Formation?)

    There's a secret path to and from a river (patrz: The Easy Hard Way)

    -To Boldly Jump (10) - skoczyć ze starego mostu w Atlai

    -Bridge Troll (10) - wskoczyć na przęsło pod mostem wiszącym nad doliną z wielką różową ośmiornicą (część S)

    -Brave New Waterfalls (10) - wejść po skałach od wschodniej strony na półkę skalną, gdzie przelewa się wodospad nad wielką ośmiornicą

    -Master of Vestam (10) - wejść na łuk skalny na północ od Vestam Peaks

    -Building The Gates (10) - wejść po schodach do drzwi ambasady

    -New Romulus Historian (10) - wskoczyć na ruiny z pagórka w zachodniej części Hwael Ruins

    -Staging Area Quatermaster (10) - wejście po skałach na dach domku za Romulańskim Historykiem w Staging Area (na S od zaparkowanego promu)

    -A Hwael of a Good Time (10) - wskoczyć na wysoki głaz (pagórek) z wielkiego, powalonego drzewa w Hwael Ruins

    -Why Are You Climbing A Rock Formation? (10) - wejść po skałach na pagórek przy krańcu mapy na W Epohh Fields

    -The Easy Hard Way (10) - podejść skrótem po skałach od jeziora z przerośniętą ośmiornicą do Vestam Peaks

    W powyższych accolades pomoże mapka dostarczona przez inventa:

    Dołączona grafika

    Kategoria "General Accolades":

    -Welcome to New Romulus (10) (odwiedzić Nowy Romulus)

    -Azure Avenger (10) (uratuj 50 statków z niewoli Tholian podczas Azure Nebula - nie ma wyższych stopni)

    -Lay of the land (5) - Kylor musi cię oprowadzić po Nowym Romulusie

    -Epohh whisperer (10) - oznaczyć 100 epohhów w Epohh Fields

    -Romulan Star Empire (Tier 1) (10)

    -Romulan Star Empire (Tier 2) (10)

    -Romulan Star Empire (Tier 3) (10)

    -Romulan Star Empire (Tier 4) (10)

    -Romulan Star Empire (Tier 5) (50)

    -Task Force Omega (10) (uzyskać T5 reputacji Omega - Borg)

    Kategoria "Kill Accolades":

    -Open Season (10) (zabić 100 bestii - skorpiony i stwory jak np. zielone owady. Szakale i pająki z misji Frozen (a dokładniej podrozdziału "Obisek's gambit" są zaliczane. W sumie jest ich 27)

    -Trophy hunter (25) (zabić 500 bestii)

    -Beast Master (50) (zabić 1000 bestii)

    -Defending the status quo (10) (zniszczyć 20 Klingon Rebel Ships, np w Gamma Eridion)

    -Puttin down dissent (25) (zniszczyć 100 Klingon Rebel Ships)

    -Maintaining Order (50) (zniszczyć 200 Klingon Rebel Ships)

    -Salt Vampire Stalker (10) - zabić 100 wampirów solnych (chodzi o M-113, Mine Trap)

    -Salt Vampire Hunter (25) - zabić 500 wampirów solnych

    -Salt Vampire Slayer (50) - zabić 1000 wampirów solnych

    Kategoria "Lore accolades"

    -Last days of Dewans (20) (odszyfrować tablice -pierwsza część w jaskiniach, w czasie misji po T3)

    Part one (5)

    Part two (5)

    Part three (5)

    Part four (5)

    Part five (5)

    Part six (5)

    Part seven (5)

    Part eight (5)

    -The History of New Romulus (20) (zebrać wszystkie woluminy z historią Nowego Romulusa)

    Volume 1

    Volume 2

    Volume 3

    Volume 4

    Volume 5

    Volume 6

    -The History of New Romulus: volume 1 (20):

    Chapter 1 (5)

    Chapter 2 (5)

    Chapter 3 (5)

    -The History of New Romulus: volume 2 (20):

    Chapter 1 (5)

    Chapter 2 (5)

    Chapter 3 (5)

    -The History of New Romulus: volume 3 (20):

    Chapter 1 (5)

    Chapter 2 (5)

    Chapter 3 (5)

    -The History of New Romulus: volume 4 (20):

    Chapter 1 (5)

    Chapter 2 (5)

    Chapter 3 (5)

    Chapter 4 (5)

    Chapter 5 (5)

    Chapter 6 (5)

    Chapter 7 (5)

    -The History of New Romulus: volume 5 (20):

    Chapter 1 (5)

    Chapter 2 (5)

    Chapter 3 (5)

    Chapter 4 (5)

    Chapter 5 (5)

    Chapter 6 (5)

    Chapter 7 (5)

    Chapter 8 (5)

    -The History of New Romulus: volume 6 (20):

    Chapter 1 (5)

    Chapter 2 (5)

    Chapter 3 (5)

    Chapter 4 (5)

    Chapter 5 (5)

    Chapter 6 (5)

    Chapter 7 (5)

    Kategoria "STF M.A.C.O."

    -Adapted Commando (100) (zebrać 3 części setu Adapted M.A.C.O. set Mk12)

    Kategoria "STF S.O.T.O. (Omega Force)"

    -First Steps of the Elite (25) (ukończyć STF na poziomie Elite)

    Kategoria "Story Accolades"

    -Savior (10) - uratować w sumie 100 osób w czasie jednej gry "Mine Trap"

    Sezon 7 "Zimowa Kraina Q" (ważne do 14 stycznia 2013 r.):

    Kategoria "Events":

    -The Fast and The Flurrious (30) (dostajemy za ukończenie biegu PVP 20 razy lub przy pierwszej okazji jak zajmiemy pierwsze miejsce, śnieżna kraina Q)

    -Ice Racer (30) (ukończyć "fastest game on ice" 10 razy - wyścig, za który dostajemy zdjęcia Q, śnieżna kraina Q)

    -Snowball Hero (30) (wziąć udział w 20 bitwach na śnieżki, śnieżna kraina Q)

    -Snowshoe (10) (uzyskać zimowego epohha z łukiem, miętowo-pieprzowego z łukiem lub cukierkowego w nausznikach - można je dostać za krytyk w chodowaniu)

    Kategoria "General Accolades":

    - Snowman About Town (30) (odnaleźć wszystkie bałwany z drewnianymi bathletami, śnieżna kraina Q)

    Smiecho
    Participant
    #108427

    Edit: Post stracił rację bytu. Info scalone z postem Faba powyżej.

    FAB
    Participant
    #108742

    Savior (??) - uratować 100 osób w Mine Trap

    Zastanawiam się czy chodzi o uratowanie ludzi, bo mają wsiąść do promu i odlecieć, czy uratowanie, bo każemy im iść do domu. Jeżeli to pierwsze, to miałbym to już pewnie zaliczone, bo w każdej grze ratuje się spokojnie dwadzieścia kilka osób. Stąd wydaje mi się, że może chodzić o to drugie, bo takich ludzi trudniej 100 uzbierać - w każdej części miasta jest ich 31 i namawia je teoretycznie 5 osób.

    EDIT: Podobno w tym accolade chodzi o to, by uratować conajmniej 100 osób podczas jednej gry - czyli liczą się wszyscy na całej mapie. Czyli trzeba mieć dobrą ekipę 20 osób i wszyscy muszą dobrze zagrać.

    FAB
    Participant
    #108803

    STOWIKI powoli wchodzi w temat nowych Accolades. TUTAJ lista, która na pewno będzie rozwijana.

    Smiecho
    Participant
    #108804

    Hmm... Wygląda na to, że mieliśmy dokładniejszą listę od nich... 🙂 Dopisałem tam kilka pozycji, których nie mieli.

    Slawek
    Moderator
    #109145

    Snowshoe - acco i tytuł - otrzymywane za critical w misji hodowli świątecznych epohów (doff).Może ten temat jakoś przykleić, albo przerobić na artykuł? Propozycje?

    Ugand
    Participant
    #109147

    byłbym za, ale imho zmienić formułę z "ja chwalę się moimi accolade", na "do zdobycia tu i tu są takie accolade"

    FAB
    Participant
    #109148

    Założenie było takie jak napisałem na samym początku: jak coś znajdziesz, to zamieść. A że przy okazji uzupełniamy to co zdobyliśmy o inna sprawa. Jeśli chodzi o artykuł, to jak najbardziej jestem za, tylko nie wiem w jakiej formie byłoby to akceptowalne.

    Smiecho
    Participant
    #109149

    Jestem za. Widzę to tak, że jedna osoba ma możliwość edycji pierwszego postu (Fab...? :)) i na bieżąco go uzupełnia o rzeczy, które inni dopisują w wątku. Czyli w postach od drugiego nie robimy całej listy (jak ja) tylko dopisujemy różnicę (jak Suavek). Wątek jest przypinany i voila!

    Inna sprawa, że... sorry Fab, ale wybrana przez Ciebie forma graficzna jest dla mnie nieczytelna. Dlatego w drugim poście piszę swoje i Twoje acco, bo w liście sformatowanej przeze mnie łatwiej mi się połapać... Jeśli poprawić wygląd pierwszego postu, to będę zadowolony. 🙂

    A teraz z innej beczki. Za misję w jaskiniach Paehhos i przeskanowanie wielkiej kamiennej tablicy dostałem acco "The Last Days of Dewans: Part Two". Fab, u siebie piszesz o zdobyciu części trzeciej. To pomyłka, zdobyłeś to za coś innego, czy też części są losowe?

    Slawek
    Moderator
    #109150

    To pomyłka, zdobyłeś to za coś innego, czy też części są losowe?

    Losowe. Wygląda na to, że to sztuczna "zachęta" do powtarzania misji. Coś jak lotniskowce breen. Części jest przynajmniej osiem w różnych miejscach.

    FAB
    Participant
    #109154

    @ Śmiecho: w żadnym wypadku nie uważam, że mój post jest najczytelniejszy, po prostu wrzucam wszystko na co trafię ;)W wolnej chwili, najpewniej dopiero w poniedziałek, postaram się go poprawić by był lepszy.@The Last Days of Dewans:Przypuszczam, że kolejne części można odkryć w kolejnych lokacjach, a swoją drogą trzebaby sprawdzić, czy kolejne przejście tej planszy zaowocuje szansą na nowe "trofeum". Jeżeli nikt tego nie sprawdzi w niedzielę, to w poniedziałek sobie ją powtórzę i zdam relację.

    Slawek
    Moderator
    #109155

    Zrobiłem dziś misję w jaskini wszystkimi altami i każdym miałem inną część tekstu w innym miejscu lokacji, ale zawsze tylko jedną.

    FAB
    Participant
    #109180

    @The Last Days of Dewans:Wykonałem misję ponownie tą samą postacią. Znalazłem proporzec na ścianie, odszyfrowałem i... gra zaliczyła mi ponownie to samo acco.

    Smiecho
    Participant
    #109187

    Po zmianie formatowania postu od razu jest czytelniej. 🙂 Pytanie: czy warto pisać o acco, które Ty masz? Innymi słowy - czy warto kolorować co nieco na zielono?Kilka uwag:- Lay of The Land jest chyba w kategorii General Accolades a nie w Exploration,- brakuje Welcome to New Romulus za 10 punktów w General Accolades,- Epohh Whisperer jest chyba w kategorii w General Accolades a nie w Exploration,- przydałoby się odrobinę jeszcze zmienić wygląd acco w kategorii Lore. Brakuje np. "Last days of Dewans" (tego grupującego), a wiemy, że istnieje. Albo jest, ale źle zrozumiałem Twoje zapisy...- dopisz ilość punktów w Azure Avenger (10 punktów)- dopisz ilość punktów w Beast Master (50 punktów) (ok, nie widziałem tego na oczy, ale przez analogię jestem na 99% pewny, że tyle ich tam jest)- brakuje First Steps of the Elite za 25 punktów w kategorii STF Omega- chyba warto dopisać info o Savior

    FAB
    Participant
    #109200

    Dzięki za uwagi, wczoraj nie zdążyłem wszystkiego wyprostować.Jeśli chodzi o kolor zielony to moją intencją było potwierdzenie, że napewno istnieje, bo zalicza się, ale oczywiście można to zmienić. Może faktycznie "barwienie" nie jest zbyt przejżyste?Savior na razie nie dopisywałem, bo go nie spotkałem, ale jeżeli się domagasz to go dostaniesz 😉

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 33 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram