Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Uniwersum Gry, porady i taktyka Accolades: Legacy of Romulus + Risa Event

Accolades: Legacy of Romulus + Risa Event

Viewing 11 posts - 31 through 41 (of 41 total)
  • Author
    Posts
  • FAB
    Participant
    #114176

    By nie zakładać nowego tematu...

    Dołączona grafika

    😀

    Smiecho
    Participant
    #114184

    No to jeszcze 10 fala w NWS i 1000 Rebelianckich Klingonów, a wtedy będzie można powiedzieć, że przeszedłeś Star Treka. 😛

    Slawek
    Moderator
    #114185

    No to jeszcze 10 fala w NWS i 1000 Rebelianckich Klingonów, a wtedy będzie można powiedzieć, że przeszedłeś Star Treka. 😛

    Znaczy, owady za Lobi wszystkie kupione?

    A z dekoracji baz się nabijają...

    Smiecho
    Participant
    #114186

    Cóż.... Właśnie stąd wiemy, ile było za te robale punktów i dzięki temu mogliśmy uzupełnić pierwszego posta. 🙂

    Wiem, że to idiotyczne, ale nam to sprawia frajdę. 🙂

    Slawek
    Moderator
    #114187

    No dobra, frajdy nikt nie kwestionuje, tylko czy w związku z tym można oczekiwać tego samego z drugiej strony, zamiast regularnego spamu co dwa tygodnie na forum? FAB wie dobrze o co chodzi. ;>

    FAB
    Participant
    #114190

    Jeśli chodzi o robale, to wydałem tylko 1600 lobi i jakieś 250 mln EC, więc dramatu nie ma.

    A jeśli chodzi o "spam", to po prostu lubię komentować te projekty, w ten lub inny sposób. Natomiast (proszę odbierać to bez urazy) jeżeli komentarze, nawet takie, są faktycznie dla Ciebie spamem, to nie widzę problemu i przestanę to komentować. W końcu na forum tyle osób się udziela 😉

    EDIT:

    Dołączona grafika

    Smiecho
    Participant
    #114651

    Męczy mnie otwarta sprawa z klingońskimi rebeliantami:

    - Rebellious Elements (10):zabić 100 rebeliantów klingońskich

    - Open Rebellion (25): zabić 500 rebeliantów klingońskich

    - Defending the Empire (50): zabić 1000 rebeliantów klingońskich

    Jedyny taki rebeliant znajduje się w spelunie Snap Dragon w misji "The Undying". Zrobiłem kilka razy misję, żeby sprawdzić możliwość zdobycia tego acco i... wnioski nie są zachwycające.

    W trakcie misji gracz musi walczyć z 5 falami przeciwników na ringu. Rebeliant jest w czwartej fali (to ta fala z personelem speluny). Beam out po zabiciu kolesia wyrzuca gracza na początek misji. Dojście do tej fali od momentu rozpoczęcia misji to ok. 5 minut i ciężko jest to przyśpieszyć, bo w międzyczasie pojawiają się cut-scenki, których nie można ominąć.

    Zatem zabicie 1000 rebeliantów to kwestia ponad 80 godzin stałej gry. Jeżeli dodamy do tego konieczność dobiegnięcia do speluny od raju na Nibusie... Ech...

    FAB
    Participant
    #114653

    Jak klasyk mawiał: "cierpliwość jest dobra dla karmy". Dlatego ja poczekam aż dodadzą ich do foundry, albo oleję to acco.

    Smiecho
    Participant
    #114907

    ........o matko! Ktoś to zrobił!! 😯

    FAB
    Participant
    #114911

    Odjęło mi mowę... ta osoba musiała to kilka razy dziennie robić... masakra...

    Ugand
    Participant
    #114912

    Odjęło mi mowę... ta osoba musiała to kilka razy dziennie robić... masakra...

    nie ktoś, tylko @transpetaflops - on był w stanie to zrobić, ale chyba tylko po to, by mieć o te 80 pkt więcej od v_silverwings albo azuriana

Viewing 11 posts - 31 through 41 (of 41 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram