Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Uniwersum Gry, porady i taktyka Accolades: Legacy of Romulus + Risa Event

Accolades: Legacy of Romulus + Risa Event

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 41 total)
  • Author
    Posts
  • Slawek
    Moderator
    #113092

    Za Lobi kupujesz ogólne pudło, z którego wypada losowy gatunek owada - od Common do Very Rare. Na exchange możesz wystawić zarówno domyślne pudło, jak i już konkretny gatunek.Wyjątkiem jest zdaje się unikatowy Khellid dostępny za skompletowanie wszystkich 16 gatunków.

    FAB
    Participant
    #113093

    Dzięki za informację. W takim razie spróbuję w ten sposób zutylizować część lobi 🙂

    Slawek
    Moderator
    #113094

    30 Lobi za losowego owada, z których większość Common i Uncommon nie jest warta nawet 1mln na Exchange? Cóż...

    FAB
    Participant
    #113095

    Krótka statystyka:Kupiłem 20 pudełek i trafiłem:1 fioletowy1 niebieski6 zielonych12 białychWięc masz rację, że to mało opłacalne, z resztą jak każde otwieranie pudełek w tej grze.

    Slawek
    Moderator
    #113096

    No fioletowego sprzedasz za ~50mln, więc tutaj troszkę Ci się poszczęściło. Co innego jeśli polujesz tylko na Accolade - w takim przypadku sam się wykosztujesz nieziemsko.

    Smiecho
    Participant
    #113693

    Update: Khellid Wrangler jest za 50 punktów....

    I trzeba spooooooro gotówki, by dostać tego accolade...

    Update 2: Open Rebellion - znamy nazwę acco za zabicie 500 Klingonów (ktoś w sieci był bardzo wytrwały...)

    Smiecho
    Participant
    #113763

    Update: Defending the Empire, czyli znamy nazwę acco za zabicie 1000 (!) klingońskich rebeliantów.

    Przypominam, że jedyna aktualnie możliwość uzyskania tego acco, to wielokrotne przejście misji "The Undying" - tam jest tylko JEDEN taki rebeliant... Tak! Ktoś przeszedł to 500 razy, żeby poznać nazwę acco za zabicie 1000! Przyznaję, że zbieram te punkty, ale to już lekka przesada...

    FAB
    Participant
    #113766

    Śmiecho, LoR wszedł jakoś w maju (jeśli dobrze pamiętam), czyli minęło raptem około 3 m-cy. Jeżeli gość zrobił to ponad 500 razy, tzn. (jeśli dobrze liczę) że musiał tę misję wykonywać średnio ponad 5 razy dziennie!!!

    PiotrWielki
    Participant
    #113905

    Cześć.Mam prośbę odnośnie linku do zamieszczonej mapy planety Nimbus. Po kliknięciu na link mapa otwiera się tylko jako miniaturka. Czy można uzyskać powiększenie mapy Nimbusa z zaznaczonymi miejscami gdzie można uzyskać accolade na Nimbusie ?

    Helenth
    Participant
    #113906

    Cześć.

    Mam prośbę odnośnie linku do zamieszczonej mapy planety Nimbus. Po kliknięciu na link mapa otwiera się tylko jako miniaturka. Czy można uzyskać powiększenie mapy Nimbusa z zaznaczonymi miejscami gdzie można uzyskać accolade na Nimbusie ?

    Mi się otwiera w normalnej szerokości: 905x745. Więc nie wiem, z czym masz problem.

    FAB
    Participant
    #113907

    Potwierdzam, u mnie też otwiera się prawidłowo. Poza tym jeżeli chcesz duży rozmiar, to kawałek niżej w moim poście jest ta mapa, ale z trochę uboższym "wyposażeniem", gdyż nie ma acco dodanych przez Śmiecha.

    Slawek
    Moderator
    #113909

    Spróbuj PPM na obrazku -> Kopiuj adres odnośnika (nie obrazka) i wklej go ręcznie w nowym oknie.

    PiotrWielki
    Participant
    #113912

    Dlaczego nie poinformowaliście mnie, że mapy w oryginalnym rozmiarze otwierają się tylko na komputerach zalogowanych użytkowników strony: http://www.trek.plCzy to dla wszystkich użytkowników było oczywiste ?Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

    Silver Phoenix
    Participant
    #113913

    Obrazki, avatary - również widzą tylko zalogowani. Jeśli się nie zalogujesz, to zwykle zamiast wklejonego obrazka widzisz link wiodący... Gdzieś tam.

    Jesteś chyba pierwszą osobą, która odezwała się z pretensją...

    Nic dziwnego, że nikt na to nie wpadł.

    To nie jest złośliwe, tylko stwierdzenie faktu. Forum ma takie ustawienia chyba od początku przesiadki na obecną postać, czyli ładnych kilka lat.

    Piotr
    Keymaster
    #113914

    Pisujesz na forum, więc.. chyba się logujesz?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 41 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram